bugün

az önce benım yanımdan geçti bu melek. sahi kimdir nedir bilmiyorum ama harbi melektir.

edit: bir eksi geldi diablo geri döndü demek. * neyse, takmıyorum canım bu eksi artı olaylarını. sadece belirtmek istedim.
bir gidip pir gidendir.
az önce uğramış melektir.
ya gelmeseydi yetişemeseydi hapı yuttuyduk.
birkac sene oncesine ait entrylerimi oylayarak ziyaretime gelmis melektir. itiraf edeyim; artilandigini gorup baktigimda "hmm evet birseyler anlatmaya calismisim" diyerek tebessum etmemi sagladi. zaman nasil da akip gidiyor...
model'in şarkılarından birinde de geçen melektir.

'bir melek vardı, artı fısıldardı'
ellerin dert görmesin meleğim. yirim yirim...
bir melek istiyorum banada seri arti oy veren seklinde rafet elroman sarkusi soyleten mekektir.
(bkz: hoşgeldin melek sefalar getirdin)
(bkz: seri artı oy veren malak)
lan dadanmış bunlardan biri hayır enteresandır karma da düşüyor bu yüzden. lan modcuğum ben oylamıyorum annem kendi kendimi bi daha karmamla oynarsan kaynanana atlarım.
var var, öyle bişey var.
gece gece nostalji yaşatmıştır.
uzun zamandır uğramaz olmuştur. hatırlatalım kendimizi : " abi senin bayram için sipariş baklavalar hazır "
sanırım kendisini etkileyecek hiç bir entryim olmamıştır. bana hiç uğramadı kendisi. verdiği oylar kendisinin olsun bana muhabbetini versin yeter.
yoktur. en azından bana. uğramıyo ki hiç. sevmiyosa demek ki.
okuyupta artı vermesi istenilen melektir. Ne bileyim yazarların fark edilmeyen bir çok güzel yazısı olabilir.
bir de kendini ifşa etse çok süper olacak.
canım benim ya, sözlüğün iyilik meleğidir o, beni yakından takip ettiği de yadsınamaz bir gerçek, öpüyorum onu, bu entry'mi de onun için yazıyorum.
hala oyları kimin verdiğinin görünmediğini bilmeyen melektir geri dönüşüm bekler saf saf .
bi ibnelik yapandır ama dur bakalım.
biri bana gelsin o da sensin*.
yazarlar tarafından çok sevilendir.
beşinci büyük melektir. mikailden sonra gelir.
mausunun sol tıkına kurban olduğumdur, çevremde dolanıyor şu an. ses ver, bir işaret göster de o mübarek sağ el işaret parmağının ucundan öpem.
bu ara bana da uğramış olan, ve beni mutlu eden melektir. fakat kim olduğu merak konusudur.
güncel Önemli Başlıklar