bugün

sözlüğün en çok sevilesi yazarıdır kanımca.
an itibÂriyle yaran entry silinme sebeplerine dadandığı görülen melektir.
artık kimliğini açıklaması gereken melektir. bugün bana uğramış canım benim *
bunlar sözlüğün melekleridir. her girilen entryde bi emek olduğunu düşünerek hepsine artı oy. verirler. bu yazarları sokakta görsenizde tanırsınız sürekli etraflarına gülücükler saçarak giderler. bi nevi polyannanın yazar versiyonlarıdır.

(bkz: melek gibi yazarlar)
2 dakika içinde 8 farklı girimi artılayan melektir. kim olduğunu hissettir de bir kahve ısmarlayayım melek.

edit: bu entryi girene kadar 6-7 girimi daha artılamış melektir.

(bkz: kafa bulan melek)
bana neden hiç denk gelmediğini merak etmişimdir. kendi kendime sorgulamışımdır. fakat bir sonuca varamamışımdır. artı oy veren bir melek bulursam iskender ve 1 litre kola ısmarlayacağımdır. *
arada kapımı çalan melektir. cennetliktir ama melek olduğu için değil seri artıyı bastığı içindir. kendisini saçının telini değişmem cennete, arar bulurum onu yine severim. neyse,daha fazla saçmalamayayım.
seri eksi oy veren ibnenin örnek alması gereken güzide şahsiyet.
ekolojik dengenin korunması için seri eksi oy veren ibneye karşılık uludağ sözlüğe gönderilmiştir.
asli işini bir yana bırakıp sözlüklerde vakit geçiren melektir. bir an evvel bu tip davranışları terk etmesi ve işine bakması lazımdır. Tabiat olaylarının idaresi, can almak, kıyamet kopartmak gibi önemli görevler yüklenmiş varlıkların işi gücü bırakıp entry okuması, hatta seri halde oy kullanması hoş karşılanacak bir şey değildir. allah affetmez. şüphesiz o her şeyi hakkıyla bilendir. *
emeğe saygısı olan melektir.
(bkz: çok öpüyorum)

yarım saat sonra gelen edit:
o kadar artı oy aldı ki şaşırdım şimdi.
yoksa herkes herkes melek mi böyle kanatlı falan?
iki gün sonra gelen ikinci edit:bu sözlükte bissürü melek var..
kendisine sormak istiyoruz:
- nerdesin lan allah'sız.
şu dakikalarda çevrimiçi olan melektir.

edit: işte yine yaptı.!
seri eksileyen ibneyle evlilik karari alan melek.
(bkz: ellere var da bize yok mu)

edit: sesimi duydu lan, minnettarım sana azizim.
az önce müşerref olduk kendisi ile. çok selamı var sözlük ahalisinin ramazanını mübarek ediyor. 6 tane koyundan oluşan arabası ile geceleri sahur vaktinde çocukların yatağına sıcak ramazan pidesi dağıtıyormuş bu aralar ondan gelemezmiş sık sık. zekat ve fitre olayına da girmiş. ramazan kolilerinizi hazırlayın kapının önüne bırakın.
teşekkürler meleği.
(bkz: Meleeğim beniiim meleğiim benim)
sevgi yumağı edilesi kişi. an itibariyle varlığına inanılmaktadır. * * * * * *...
edit: * *
(bkz: karma cikmadikca oylama bir ise yaramaz)
entry i yazanların nickleri altındaki yüzlerden, ortadakiyle sonuncusunun ne anlama geldiğini bilmeyen yazardır, ne meleği, saf, bildiğin saftır.*
az bulunan nesli tükenmekte olan koruma altına alınmış rüyalarda görülebilen yazar tipi.
"melek" sıfatı kullanılarak yalakalığın son raddesine varılmış olduğunu verilen histir bu hede. hatta melek kelimesinin anlamını bilmeyenlerin kullanmış olduğu da düşünülebilir.
an itibariyle beni yakalamış melektir. kim olduğunu çok merak ettim, bi mesaj atsa çok makbule geçer.
(bkz: tanimadin mi ben)
cici olarak da bilinir ba$ka sözlükler tarafından.