bugün

alex röportajını (?) bir yerde göremediğim gazetecidir.
hem kel hem troll.
her seferinde 'yapacağın programı sikeyim ben gidiyorum' dedirtir.
son fake alex röportajı ile itibari sıfır olan spor yazarıdır.
o degilde bu son yapmış oldugu yalandan röportajından sonra telegol programında nasıl bir maskeyle çıkacagını çok meraketigim garip cisim.
son röportajındaki şu cümleyede dikkat kesilin, bu nasıl bir cümle.

--spoiler--
bunu duyan diana tekrardan boşaldı,türkiyeye gelecegiz dedi
--spoiler--

bu ne lan!!
http://www.sporxtv.com/me...askesi-taktiSXTVQ38356SXQ
aziz yıldırımı şike yaptığı için omuzlara alıp şarkılar söyleyen kitle tarafından 'hadi bakalım şimdi yayına hangi yüzle çıkacak' gibi komik yorumlara maruz kalan kişi

hahahahahaaa

yüzsüzlüğün kralını yap ama milletten yüz bekle oldu be anam görürsem söylerim, komikler sizi..
az önce aziz'e yılın yalakalığını yapıp, bu dalda 11 oscar'a aday gösterilmiştir. brava panpa..
twiter da kendisine sordum ...

- serhat bey neden alenen fenerbahçe ve aziz yıldırım düşmanılığı yapıyorsunuz ?

+ ben yalnızca doğruları söylüyorum

efendiliğimizi bozup yürü ordan ..cık hoşafı diyemediğim adamdır kendisi.
küçükken izlediğim ayı yogi çizgi filmindeki ranger smith'e tıpatıp benzettiğim adam. Ya da bana öyle geliyo lan *
http://www.behindthevoice...ra-Classics/Ranger-Smith/
kaya çilingiroğlu bir. bu da iki. biz et-kemik-et oluşumu yaşarken, bunlar burun-kemik-burun olarak oluşmuş.
bugün yaptığı nescafe reklamı ile şirinleri oynayan adam.
lakabı gargameldir.
tipsiz kelimesinin karşılığı olan kişi.
Fenerbahçe olmasa o adam işsiz kalır. Maç görüntüleri olmadığı için fenerbahçe ile uğraşıyor. Her hafta bir şey buluyor. Gerçi maç özetleri verilse belki bu kadar futbol dışı gereksiz konularla oyalanmazdı.
medyadaki en lümpen galatasaray militanı. öyle ki artık galatasaraylılar bile tahammül edemiyor.
(bkz: 1 dakikalık susma eylemi)
akbabaya benzettiğim spor yorumcusudur.
Daha bir kere futbol adina konusulupta futbolseverlere faydali birsey sunulmayan sozde futbol programinin moderatoru. Nerde olay olsunda haber yapsin girisiminde hep.
spor programı yaptığını sanan eleman. *
tipsiz.
yıldırım demirören'in türkiye futbol federasyonu başkanı olduğu ülkede spor programları denetçisi olması son derece normal olan zat.

nasıl bir ülkeyiz lan biz...

artık bu ülkede bir takım kurumları yöneten insanların büyük çoğunluğunun bu toplumla taşak geçtiğine kesinlikle eminim, hiçbir şüphem kalmadı.
ibret vakası. tıpkı akp gibi amk!
spor denetçisi olacak kişi.

"Serhat Ulueren spor programlarını denetleyecek kurula seçilmiş.. bu Gargamel'i Şirinler Köyü'ne muhtar yapmak gibi bir şey. fantastik." -Ferdi Carrefour/Twitter
rtük spor programlarını denetleme kuruluna sınıfın en yaramaz öğrencisini başkan yapıp diğerlerini susturma mantığıyla da seçilmiş olabilir. umarım öyle olur, yoksa imam osurursa cemaat sıçar.

tanım yapacak olursak, kendisi alex tarafından itin götüne sokulmuş olmasına rağmen küçük kanallarda utanmadan işine devam eden kamuoyu manipülatörüdür.
spor programı izlememe sebebi. sevimsiz adamın teki.
güncel Önemli Başlıklar