bugün

herif manyak tribinden belli!
adamın tipiyle dalga geçtiniz kendine güveni kalmadı yeminle.

lan tamam gel şaka yapıyoruz. *
http://www.youtube.com/watch?v=St5T6HbBVAc
bundan 3-4 ay evveline donu bro in o arabadan, binme olm calisma bugun demeyi cok isterdim. ve cok isterdim arabama keyifle binip ise gitmeyi, o meshur memur kahvaltisini yapip sozlukte deli gibi cilgin atmayi, kendi fotolarima caps yapip geyigin dibine vurmayi, aksam eve donerken hatun bu aksam disarda yiyelim yemegi demeyi, herseyin eskisi gibi olmasini cok isterdim..

memo az once uykuya daldi. futboldan konustuk gsden eski kadrosundan, simdiki kadrosundan falan, cay ictik.sigara ictik. ama buyuk fark var simdi, ayaklari yok memedin hala, hissediyor gibi oluyor ama adim atamiyor, beyni hala zehir gibi, hayranlikla dinlerim her zaman. gecen iddia oynadik, iddia sardik bu aralar, yine kazandi, her daim iyi tahminler yapar. 8 kardesiz biz, icimizde prof , ogretmen, memur, saglikci, emekli var. ama memo baska,.onda hic bi kardesimde olmayan farkli bi beyin var. o yuzden ambulans surmek ona gore degildi. muhendisligine bakmaliydi ama olmadi.. sukur haytta karsimda uyuyor, ekmek teknesi tarzinda espri anlayisi var. beni gulmekten oldurur..hayat herseye ragmen guzel galiba ama ben alisamadim, verkac yapa yapa attigimiz golleri, amator ligde firtina gibi estgimiz gunleri dusundukce tuhaf oluyorum, ya bir daha hic yuruyemezse dusuncesi beni olduruyor..

cok arkadas mesaj atmis konuyla ilgili, kardesimin sagligi iyi tek ve en buyuk sorun adim atamamasi, biraz daha zamana ihtiyacimiz var. buyuk kaza atlattik.

araniza moralli.bomba gibi donmeyi cok isterdim ama olmuyor, farmakoloji bilimi konuyla ilgili bisey yapamiyor, ilaclarla aram iyi degil. zamanla alisicaz duruma, sozluk kizlari sizi cok ozledim lan * erkekleri de ozledim lan, fikri haric. sevemedim bi turlu su herifi, afedersiniz denyo gibi *

moonlightsonata mesaj atmisti bana, o zamanlar baya baya buhrandaydim, cevap veremedim. burdan arkadaslar rica etmis mesaj atmasi icin, saolun, iyi olmaya calisiyorum da iste az daha zamana ihtiyac var.

velhasil kelam hayatta.hersey bizim icin, memo allah gostermesin o kazada olebilirdi, sukur yanimizda bizimle.. oyle iste ben iyi olmaya calisiyorum, memom.gunden gune daha iyi oluyor, merak eden etmwyen herkes saolsun varolsun, tekrar geyigin dibine vuracagimiz gunler yakindir, daha ekleyecegim bir suru foto var, yeni geln kizlara da selam, ben sbag *

neyse seviyorum cogunuzu, gorusecegiz...
bu sözlüğün hiç bir muhabbetinden çakmam. başlık bile atamıyordum yeni öğrendim ama iyi okuyucuyumdur ve (bkz: şerefsizimbenimaklımagelmişti) nin yazısını da diğerleri gibi okudum. umarım memo çok iyi olacak. bazen ağır sınavlardan geçeriz. atlatacağınızı umuyorum. Allah tez şifa versin memo kardeşe.
geçmiş olsun dediğimiz yazar. daha daha iyi olacağı o günlerin yakın olması dileğiyle...
*
kardeşiyle ilgili sıkıntısı neyse umarım herşey yolun girmiştir, girmediyse de ben gireceğine eminim yazarı.
Sözlükte yakışıklılığının peşinden koşan kızlara özelden hemen cevap veren, ama kendisinin özüne, varlığına aşıklara hemen dönüş yapmayan yazar:(*
böyle 3 tane daha abim olcak amerika ya kafa tutarım.
yakında yarı çıplak fotolarını sözlüğe koyarak devrimlerine devam edecek olan yazar.

her daim sevişiriz opus. ben varken de zaten sana yazıyolardı lan ipne hahaha.
tam bir çılgın.
kendisini hiç tanimadigim ama anladigim kadariyla kardesi rahatsizlasan geçmis olsun dileklerimi ilettiğim guzide yazar.
dedeyi üşütmeyelim, sahip çıkalım.
yakışıklı ve kaliteli yazar.

kızlar kaçırmayın.
kendime şöyle bi baktım da hakkaten yakışıklıymışım lan eskiden. yaşlandık azizler. bu fotolar taaaa 15-20 yıl öncesine ait. hueheu.

neyse herkesi öpen yazar.*
şşş aloooo biladerler arkamdan dedikodu yapacağınıza gelin yüzüme söyleyin lan. şeref yoksunu ipneler sizi. * almış olduğunuz 10 nesil fake hesapların arkasına sığınacanıza delikanlı olun bezemenkler. *

neyse 8. nesil yazar işte bu.
Kızların nick altına yavşamasına gerek olmayan, aksine kızların kapısında yattığı yazar. Eleştirecekseniz bari doğru eleştirin.*
sol framede nicki

serefsizimbenimaklimag
elmisti

şeklinde çıkan sol frame mağduru yazar.
http://galeri.uludagsozlu...nimaklimagelmisti-504964/

alın işte küçük sbag. ahaha. küçükken sarışındım olum işte yalan yok la. * nası da tatlıymışım lan demi?
adam görselleri kendi albümü gibi kullanıyor amk ahjahsasaahahasssiktir xdxd

tanım: sikimde olmayan bir yazar.
Nick çok güzel yazar yazdıklarını da okumuşluğum vardır hatta nicki öle şeker ki ara da günlük hayatta da kullanılan sevimli yazar.
sıradan yazar. ama orta sıradan. ön sıraları sevmem ben mesela.

en önce yolculuk etmeye bayılan insanları da hiç anlamam. kafa kafaya çarpışmalarda en tehlikeli bölge. geçen otobüs tıra arkadan girmiş en öndekiler gitti allah rahmet eylesin. cam kenarını da hiç sevmem. koridor tarafı daha rahat mesela. ayaklarını koridoro atarsın. iki de bir geçebilir miyim diye izin istemeeye gerek yok. o yüzden orta sıra koridor tarafından bir yazar. klişelerden uzak.
çaylak olmuş seksi beybilim.

ne isterler şu adamdan ya. zaten bayadır sözlükte yok. kızlar özledi, biz özledik. kaç kız gitti sözlükten bu adam artık yazmıyor diye. en sonunda silik yaptıracağım ben de kendimi!!
biscolata erkeklerinden hallicedir. *
10 uzerinden 5.8911111111.
güncel Önemli Başlıklar