bugün

sevgili serdar

yaptığın müziklere bir anlam veremiyorum her satırda gereğinden fazla kafiye redif ne ararsan var.neden bu yolu seçtiğini anlayabilmiş değilim.

bütün şarkıların birbirine benziyor işin kötüsü seni dinlemesem bile ne zaman dışarı çıksam bir giyim mağzası ya da çantacılardan bangır bangır şu dizeleri duyuyorum.

can üzülür bu da taş değil
çekilecek mi be aşk değil
bu gönül her şeye aç değil
doyuracak mı bilen yok.

madem kafiyenin amına koymuşsun bu yukarıda gördüğün dizelerde, e be adam son satır olmuş mu ?

pink floyd konusuna değineceğim.

lütfen ama lütfen yapma bir daha tosunum olmuyo abi meynıkeyşın falan hele serdar konserinde olmuyor.

hayır anlamıyorum amına koyim pink floyd'dan ne istedin ne yaptılar sana da şarkılarına tecavüz ettin değer mi be abi 2 günlük dünya.
hala kendini şarkıcı sanan ama son çırpınışlarını yapan,şarkılarını hep aynı tonda söyleyen gelecek neslin kesinlikle tanımamamsı gereken kişidir .
ismini sol framede görünce müziğe başladı sandığım.
bu herife 42 sayfa yazacak ne bulunmuş merak ettiğimdir. e be serdar o içine ettiğin şarkılardan sadece michael jackson bir de pink floyd elemanları öpsün seni o kadar. söyleme aq şu şarkıları.
kıl kuyruk.
kimse sevmesede, ben müziğini dinlerim arada. hem eğer gerçekten çok başarılı olmasa idi en az 15 yıldır müzik dünyasında olabilir miydi?

tanım: herkesin bok attığı ama aslında insanlar için emek veren sanatçı.

evet, sanatçı. bu ülkede sanatçıyım diye gezinen şarkıcıların arasında parlayan bir güneş.
kliplerini ,acaba dansçılar bu sefer ne giymiş, diye en fazla 5 saniye süzdüğüm insan evladı.
söylediği ingilizce şarkılar yabana atılmamalıdır zira kendisi Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde okumuştur. ingilizcesine kolay kolay laf söylenemez.
şarkıları gerçekten çok basit, o kadar hayrana nasıl sahip olabildiğini anlamadığım şarkıcı.
2 gün önce konserine gittim merakımdan tamamen volümsüz ve tonsuz. şarkılarının tonu tamamen kendine endeksli. kimse eşlik edemez ya çok kalındır ya da çok ince. ama garip bir şekilde de eğlenip dans ettiğimi de söylemeliyim. *
kıbrısta sahnede alkolü bıraktığını söylemiş popcu.
paraya sıkıştıkça oturup beste yapıyormuş gibi hisse kapıldığım 3. tekil şahıs.
şarkıları birbirlerine benzeyen sanatçı.
(bkz: ölü taklidi yapın belki kaçar)
şöylede bir röportajı olan şahsiyet:

http://www.youtube.com/watch?v=-0PDZK6AETo
Bu ulkedeki herkeste serdar ortac duyarliligi olacak kardesim. Seni cope atacagim posete yazik,bir cigara yakacagim atese yazik
telif haklarından yılda 450 bin tl kazanan şarkıcı. *
hep aynı tas aynı hamam müzikler yapan şarkıcı.
haiti depremiyle ilgili olarak yardım konserine katılmayan, hakkari varken ben niye haiti ye yardım edeyim gibi abuk subuk konuşan kişidir. acaba van depremi ile ilgili neler yaptı.
liseliler bilmez, zamanında göbekten yediği zeytinler yüzünden saçları gür olan şarkıcımızdır. ebru gündeş ile aralarında şöyle bir diyalog geçmiştir:

so: ben türkiye'nin michael jackson'uyum.
eg: sen jackson'san ben madonna'yım.

tarkan sessiz kalmıştır bu sözlere.
van'daki deprem kurbanlarına 1 lira gönderip insanlık gösterseydi o zaman şaşırırdım.zamanında ahmet kaya çatal bıçak fırtlatan güruhun içinde bu "beste fabirkatörü" abimiz de vardı.insanlığı;vandaki depreme hiç üzülmedim ki ehehaa diye anıran sözlük yavşaklarından ve müge anlıdan hallicedir tahminim.
hala hayranları hatta manyakları olduğuna üzülerek şahit olduğum insanımsıdır. diyorum, belki milletçe büyük günahlarımızın diyetidir bu.
şarkılarını dinlememek ve sevmemek için bir çok sebep varken, şarkılarını dinlemek için tek sebebi olmayan biri.
türk gençleri onu yaşarken dinledikleri için kendilerini şanslı saymalılar. dinledikleri her şarkı için ibadet etmeliler. böyle bir efsane öldükten sonra iş işten çoktan geçmiş olur, değerini şimdiden vermek lazım. bunun için erkek dinleyiciler konsere gidip kuliste bakire kız kardeşlerini türkiye'nin jacko'sunun huzuruna sunmalılar. istisnasız gelmiş geçmiş en büyük türk müzisyen.
kafamda deli sorular deyip, kafasının boş olmadığını iddia eden kişidir.