bugün

haftanın renkleri'nde yorumculuk yapan, sabah gazetesi spor müdürü.
lig tv'de yayınlanan günaydın futbol adlı programda merve toy ve aylin pınar kuyucu'nun partneri.ekranlardaki şebek,futbol bildiğini sanan iğrenç ve tiksinç derecede yalaka spor adamlarından * * * çok daha düzgün,lig tv'nin kalitesine yakışır bir insan.
habertürk'te ve ligtv'de futbol yorumları yapan bir spor yazarı.

bu adam, bu hayatta en antipatik bulduğum 10 adamdan birisi kesinlikle. hıncal uluç gibi farklı yorumlar yaparak gündeme oturmaya çalışıyor. aslında hıncal uluç'a hakaret etmek istemiyorum. bu iki adamı aynı cümle içinde kullanmam hıncal uluç'a hakarettir çünkü.

bugün patlattığı bomba ise; "nihat iyi bir futbolcu değil, hiçbir zaman da olmadı" yorumudur.

http://www.ligtv.com.tr/v...ohaber/?r=1&hid=81174
lig tv'nin hangi akla hizmet bu adama yorumculuk yaptırdığını merak etmekteyim. mantıklı tek bir yorumu olmayan, ne dediğini kendi bile bilmeyen acayip bir adam. uğur meleke falan var kadronuzda ey lig tv yöneticileri bu adamı neden çıkarırsınız ?
http://www.htspor.com/sup...apar-ya-kaleci-satin-alir

güzel ve ironik bir yazı yazmıştır kendisi.
4 5 hafta önce "culio kim abi yeaa" gibisinden konuşurken, bu hafta "culio'yu bırakmasın galatasaray" demiştir. her şeyi geçtim adam, konuştuğu adamları kendi yaratmış gibi emin her şeyden.
bu adam spor medyasında en ciddiye alınmayacak simadır 2 haftada bir aksi görüş belirtir.
türkiye-hırvatistan maçının ardından altına imza atılacak bir yazı yazmıştır...

http://www.haberturk.com/...lmus-ulkenin-milli-takimi
22 nisan galatasaray fener maçıyla alakalı galatasarayın o kadarda net pozisyonu yoktu diyebilen enteresan adam.
yine fatih patronundan emir almış (atıl serdar) fenerbahçe'ye saldırı yazısı yazmış. yazının tamamında incir çekirdeğini doldurmayacak
önermeler var.
tipik fenerbahçeli çok bilmiş, ukala ama özünde boş çuval

az evvel rastladım aklınca şenol güneşe futbol dersi veriyordu o süper ötesi zekasıyla..
tam bir fenerbahçe düşmanı.
bilmediği konularda işkembeden sallayan sözde yorumcu. az önce bruma'nın gaziantepspor'a kiralanması konusunda örnekler verirken; "euro 96'da klinsmann sakatlanınca kadroya bierhoff sonradan çağırılıp finalde gol attı" dedi. bu tamamiyle palavradır.

bierhoff almanya'nın 23 kişilik turnuva kadrosunda turnuvanın başından beri vardı. final maçı öncesi almanya kadrosunda sahaya çıkacak sağlam sadece 12 oyuncusu kalınca uefa hem çeklere hem de almanya'ya kadroya 2 ekstra oyuncu çağırabileceğini söyledi. bunun üzerine de almanya freiburg'dan jens todt'u final için kadroya aldı.

kendisi "nasılsa bilen yoktur" diyerek palavra sıkıp sonra da herşeyi bilen adam pozlarına giriyor.
olimpiyat stadını yıkalım diyor.
evet spor yorumcusu.
bazen inanılmaz boş yorumlar yapan yorumcu.

2008-2009 sezonunda galatasaray, uefa kupası'nda grup aşamasını geçip bir üst tura çıktıktan sonra dünyanın en boş yorumuna imza atmıştır;

"milan'da, ivan Gennaro Gattuso sakatlandı ve sezonu kapattı. bu olay, galatasaray'ın kupadaki şansını çok etkiler. kupayı alması daha kolay artık." (aralık 2008)

ulan nasıl zihniyettir ve yorumdur lan. galatasaray, milan'la eşleşmemiş, daha grup maçları yeni bitmişken nasıl bir bağdaştırmadır, akıl sır erdirmek mümkün değil. ne kullanıyor lan bu adamlar da, bu kafayı yakalıyor...
Trt sporda yorum yapan gözlüklu ve sakallı eleman üslubu biraz sert ve mahalle ağzıyla konuşuyor yine de ben beğendim sohbetini samimi en azından.
kötü niyetli kişi. bu gibi adamlar türk futbolunu kirletiyor.
Ntvspor'da yorumculuk yapan göt yalayıcı bir apaçi izlenimi yarattı bende. Yok cumhurbaşkanımız şöyle dedi, yok böyle dedi diye diye yaranmaya çalışıyor bir yerlerden. Ali ece'yi gönderip böyle tipleri doldurmuşlar ntvspor'a. Yazık olmuş.
geçmişte izlediklerini anlatıp duran. geleceğe dair fikri yok. ufuk açmaz. eskiyi anlatıp bilmeyene karşı biliyormuş görünür.
yorumcu caps in bir numaralı hedefi. iyi malzeme çıkıyor.
https://twitter.com/yorum...status/855319431794249728
" Böyle ahlaksızlık olmaz. Dil çıkarmaya 3 maç, parmağını bilmem nereye sokayım hareketi 1 maç. Böyle terbiyesizlik olmaz. "
partalcı tam kafadan yukarı sallıyor. ben de diyim amk fenerbahçe toni kroosu alacak. alamazsa sıkıntı yok.
Televizyonun sadece sesini duyuyordum Niyazi Gül konuşuyor sandım... Sevimsiz çok boş konuşuyor.
Adamın futbol bilgisinin düzeyini, yorum kalitesini bilmiyorum. Pek futboldan da anlamam ama adam acayip komik geliyor ya. Konuşması, konuşurken duraksaması, bazı yerleri vurgulaması falan. Buradaki aleyhteki yorumlara rağmen seviyorum kendisini.
Şu aykut düşmanı olan değil mi bu?