bugün

11. Nesil yazar. Koştursun efendim sözlükte.
Kutsal görev başındayım yine... Yetmişlere damgasını vurmuş ve halen daha etkisinin devam ettiği The Doors Riders on the storm dinlemesini şiddetle tavsiye ettiğim yeni nesil canavar yazar. güzel yazımlar, hoş gele.
hosgelmis, iyi yazmalar ola...
not: insallah fake degildir...
Bayramda elimi öperse harçlık vereceğim yazar.
17 sine girmiş yazar.ama olgundur kendisi.yazış tarzı biraz enteresandır, o kadar.

(bkz: dgko)
(bkz: Açmayın dedeler)
Bayramdan sonraki hafta okullarının başlayacak olması sebebiyle sözlükte sabahlara kadar takılma işlemine son verecek olan yazar kardeşimiz. Burası kendisinin gelişimi açısından pek doğru bir mecra olmasa da heves edip aramıza katılmış. Neyse umarım derslerinde başarılı olur ve hoş vakit geçireceği, yaşına daha uygun mekanlar keşfeder.
Sınav haftaları günde 4 saat uyuduğumu, normalindeyse gece 5'te yattığımı hesaba katarsak..
edit: ilim sayfalarını heves olarak görmez.
lan nerden takip ettim bu yazarı ya? neredeyse dakika başı enty giriyor. hiç mi işi gücü yok acaba?

edit: ben bu entyi girerken iki tane daha yazmış vay a..
Bari artılayaydın..
Mezardan yazmakta olan yazar..
hayatını septisyenizme adamış, kitleleri peşinden sürüklemeye hazırlanan, dünyanın sırrına mazhar olduğundan beri ayar verme güdüsünü durduramayan ve bize "siz hiç hem ygsye hem sınavlara hemde ödevlere çalışmanız gereken bir duruma düştünüz mü?" sorusunu sorarak geçmişimizi sorgulatıp bizi gerçekten gereklilik içimizde bir yerlerde miydi yoksa baskı kültürünün sonucu muydu, ödevlere çalışanla sınava giren aynı kişi miydi, bir biz miyiz biz olan, gelecekteki kişiyle ben aynı kişi değilsem bu bize özgü bir gereklilik olmaktan çıkmaz mı, gibi sorularla başbaşa bırakan dahi yazar.
Uykucum olarak geldi uykucum olarak gidecek, üzüm üzüme baka baka kararır bende uykucu olup çıktım sonunda, gerçek dost diyebileceğim sonsuza dek güvenebileceğim can dostum.
Son zamanlarda bensiz geceleri okey oynuyormuş gibi bir his var içimde nedenini bile bilemediğim bir his.
Çorba çeşmesinde buluştuğumuz yazar.

Dondurma ısrarlıyım dedim istemedi.

Başka zamana artık.