bugün

edebiyat yapıyordur. gerek yoktur. 'yarın bir gün aç kalıp çoluğu çocuğu doyuramayınca görürüm ben sizi'dir.
bir çük için değmez denilmesi gereken kızdır.
gözü kara aşıktır. ama birinin ona kimseye kendinden fazla değer vermemesi gerektiğini öğretmesi gerekir.
o çöpte yaşamayı göze aldığı adam birgün onu çöpte bir başına bırakıp gidecektir.
o anın rehavetiyle bu lafı diyen kızdır. aslında hayatın parklarda birbirine tutalamayan sözler vermekten ibaret olmadığını evlenince anlayacaktır. hikayedir efendim, bir anlık gaza gelmenin ya da karşısındaki insanı kaybetmek istememenin sonucunda söylenmiş söz öbeğidir. bu cümlenin ardından kesinlikle öpüşülmüştür üstelik, hangimiz olmayacak dualara amin demedik ki zamanında. ya da eski sevgililerinize verdiğiniz sözleri bir hatırlayın, güneşi söndürebileceğimizi iddia ederdik, o kadar ileri giderdik, hani nerde? ne oldu o sözler, hepsi hikaye.
'aptal'dır. kız 'seninle her yerde yaşarım' der, çünkü iyi bir yaşam sunacaksa eğer erkek, zaten kız böyle bir şey söylemez ve her ne kadar da çöplükte yaşamıycak olsada gerçekte tüm hayatını sürünerek geçirir.
bir süre yaşar da.

kadınlar, maddi olarak ya da zihnen zor durumda bulunan erkeklere umutlar verip, onları alıştırdıktan sonra terketmeleriyle ünlü bir cinstir. sıcak iklimde yetişirler. bahane ile beslenirler. ince ve kırmızı renkli yaprakları vardır. (kezbanus moronus familyasında, yer yer mavi yapraklar da göze çarpmaktadır.)

bu tehlikeli türe karşı yapmamız gereken şey, sırtımızı ona dayamadığımızı, her an bırakıp gidecek kadar kinle dolu oldu olduğumuzu hissettirmektir.

standart bir plaza orospusunun, "seninle çöplükte bile yaşarım" dan, "ne zaman kurtulacağız bu çöplükten ?" e dönüşmesi 6 ay sürer. bu süreye fermantasyon denir.

gittikçe artan dozlarda 6 aydır kullandığınız "umut" hapının aniden yasaklanması sonunda, hali hazırdaki çöplüğün pisliğinin kederine, bir de, onunla o çöplüğün saraya dönüştüğü güzel günler eklenecek ve sizi çok daha bedbaht hale getirecektir.

bu yüzden, yalancı ve zayıf karakterli olmasıyla kendine tarihte haklı bir yer edinmiş, alt-sınıf, tatminsiz, amıyla bir çok imparatorluğun yıkılmasına vesile olmuş, vefasız, korunmaya muhtaç olduğunu reddeden, işine geldiği zaman muhtaç görünen, ikiyüzlü, kifayetsiz, dönek, 500 yıl önce cadı diye yıkıldığını unutup sınırları zorlayan haklar talep eden, eline güç geçtiği anda acımasızlaşan, ramiz dayı ve kenan birkan'ın arasını açan, şikayet etmekten başka bir şey bilmeyen, üremek için seçtiği insanlar sayesinde dünyayı şu anki konumuna getiren, walter white hasta yatağında yatarken ted beneke'ye veren bu rezil varlıkların içinden bir muhabbet arkadaşı seçerken dikkatli davranmalı, bu gibi beylik sözlerinin ardında yatan öz kişiliğini iyice incelemeliyiz.

ancak o zaman, ortalama insan ömrü süresince kaybolmayacak bir mutluluğa erişebiliriz.

pek muhterem erkek cemaati üyeleri ;

uyanık olmalıyız. facebook'ta 100X100 ebatlarında bir kare içerisine, "kadınlar karmaşık değildir, sadece sevgi ve şefkat isterler." yazan, hafif sarışın, ibne kılıklı, en sevdiği sanatçı teoman olan, ofis masasına kolunu koyup profil fotosu çektiren, nafer ermiş okuyan, solcu ve iç mimar erkek arkadaşlarımızı da bu hususta uyarmalıyız.

devir, pozitif ayrımcılık yapıp rant sağlamak amacı ile bu sülük kadınları savunma devri değil, gerçekçilik devridir.

herkes çapını bilecek.
sana vereceğime çalı çırpıya sürterim diyen kızlardan iyidir. ya da kötüdür, emin olamadım.
vay anasını kıza bak derim ben.
bir felsefesi varsa freegan eğilimi olan kızdır.
temizlik yapmayı sevmeyen kızdır. açıkça olmasa da ima etmiştir.
evimin hanımıdır.
Seven kızdır ki erkek milleti bu tip kızları kolay lokma gördüğü için ebedi mutsuzluk ve aldatmacaya mahkum kalacaktır.
Parasının peşinde olmadığına inandırmaya çalışıyordur ama yalandır.
(bkz: the page not found)
genel olarak sözüne güvenilmeyecek kız tipidir. Bunu yapabiliyorsan dillendirmeye gerek yok yaşayarak göster.
(bkz: erim er olsun mekanım çalı dibi olsun)
çöpçü ile evlenmesi gereken kızdır.
samimi olmayan kızdır.

şimdi defol git.
Yalanının aq denilir. Bu zamanda böyle kız yok artık. Onların nesli tükendi, bir gün iki gün, üçüncü gün sana adios canım derler.
isveçli olması muhtemeldir. muhabbet isveç'te geçmişse düşündürücüdür.

isveç, çöpten elektrik enerjisi üreten bir ülke. ancak durum öyle bir hale gelmiştir ki ülkede çöp kalmamış norveç'ten çöp ithalatına başlamıştır. e haliyle hanım kızımız da sizden hoşlanmadığından, sizinle birlikte yaşama ihtimalini en düşük seviyeye çektiğini bildirmek istemiştir. lan olum ilk defa formata uygun entry girdim. vay anasını ben de yapabiliyom.
Yalan söyleyen iki yüzlü kızdır tabi kızsa.
sonra saçma sapan takıntıları yüzünden, saray da bile yasayamayacaginiz bir kız haline gelir.
Evlendikten üç gün sonra ev ufacık mobilya bile sığmıyor diyecek kızdır.
Yalanlarini sikeyimdir.

Aşk keske karin doyursa valla doyursada bizde mucadele etmesek at kafası gibi yalanlarinida sikmesem bu ablamizin.

Olmaz ama olmayacakta. Insan oglu nefisten ibarettir ve bir sekilde mevzular patlayacak, off sıkıldım artıklar devam edecektir.
Bunu diyen kadının amına kürekle vurup parçalayın.