bugün

çoktan ölmüş erkektir.
(bkz: siktir lan)
daha önce bilmem kaç kere bu sözleri sarfetmiş erkektir.aynı zamanda bütün sevgililerine bu sözü söyleme ihtimali yüksek olan erkektir. aynı sözleri bir kız söylese de geçerlidir bu durum. zira inandırıcılığı olmayan sözler bunlar.
ciddiyse salaktır,ciddi değilse çakal.
aşk ne lan sizce? birini sevmek ne demek? normaldir, öyle msn'de ne kadar online kaldığınıza, gönderdiğiniz ikon sayısına, ne dinliyorum özelliğinde çalan şarkılara, facebook'taki statusunuza bağlıysa ilişkilerinizin geleceği, ölmeyi bırak, bayılmazsınız bile.

burda romantik romantik, aşk cümleleri kurmak değil niyetim.

ama çok şaşırdım, bir kişi bile çıkıp ölürüm dememiş.
nasıl oluşur böyle bir durum? sevdiğini kurtarmak adına ölmeyi göze alman gerektiği bir anı yaşamış olan var mıdır mesela bu sözlükte?

aptaldır demiş bir çok hemcinsim, ölürüm diyen erkek için, bu başlığa yazıyor olmamdan daha aptalca olmayacağına eminim ama düşünmeden, tereddüt etmeden yaparım bunu.

öyle işe yarayacağından emin olduğum durumlarda değil, küçük bir ihtimali bile varsa onu kurtarmanın.
ölmekten başka her şeyi yapabilecek erkektir.
(bkz: lütfen daha sonra tekrar deneyiniz)
frekans ve yunus emre adlı iki rapçinin "senin için öldüm" şarkısında geniş zamandan geçmiş zamana terfi etmiş ve fakat yine de ete bürünememiş erkektir.
o zaman sezen aksudan gelsin ölürüm yoluna

(bkz: ötenazi)
siktirsin gitsin. yok öyle bi erkek canlarım.
ha diyosa da o sizin hatanız bayanlar, fazla salak bi imajınız var demek ki.
gerçekten ölmesini isteyecek bir kadın yok karşısında tabi ki. Bu nedenle erkek sevgisini ifade etmek için seçer bu cümleyi. Ölmesi değil ölmeyi göze alacak kadar sevmesidir önemli olan.
Ee öl diye cevap alacaktir. En azindan benden.
ölürsen gömeriz diye cevap alacaktır. en azından benden.
öl yavşak erkek öl senin o öldüğünden zirilyon tane var nedir bu aşka can feda tatavası anlamadım arkadaş bu aşk dediğiniz elle tutulur bir şey de değil.
teknik olarak haklı olmasa da ben şöyle olduğunu düşünüyorum:

er kişi * sevdiğine 'seni çok seviyorum, senin için ölürüm' der ve söylediği şey

o anki sevgisinden ötürüdür. yani o an sevgilisini o kadar çok seviyordur ki sevdiği için ölebilir.

sevgi patlamasının zirvesini zorluyordur. anlıktır, güzeldir de.

gevşek ilişkiler yaşayanlar ağızlarında çiğnedikleri 'seni seviyorum' lafı gibi çıkmaz onların sesi.

samimidir, hissederek söylemiştir. öylesine değildir..

edit: bu arada neden hep erkekler diyor bu lafı? azıcık da kızlar dese fena mı olur yani. accık kendimizi birşey hissetsek fena mı yani.. bence çok görmeyin bunu, demek geçiyor içimden haklı olarak ehehe.
her seyini feda edebilecek erkektir. ciddi bir duygu seline kapilmistir, agzindan cikivermistir o anda.
aynı zamanda, ölüm allahın emri ayrılık olmasaydı der.
Spartacusu kapatıp uyumalıdır.

(bkz: there is No life without you)
sahtekârdır. doğrudan "ölmesini" söyleyiniz ve görünüz ne kadar haklı olduğumu.
ben senin için yaşıyorum yalanının daha fazla reyting aldığını öğrenmesi gereken erkek.

- ben senin için yaşıyorum yoksa uyku hapları falan.

+ seni seviyorum sevgilim.

* ne yılışık insanlarsınız lan siktirin gidin buradan ötede yalanın..
içindeki duyguları ''o derece yane'' biçiminde anlatmaya çalışan erkektir.
cennette vaad edileceğini düşündüğü huri ye söyler.
(bkz: tarkan)
(bkz: ölürüm sana)
Şahsen bir erkek bunu dediyse kendime dayanarak söyleyeyim , gayyet saf ve hoş duygular besleyen erkektir . Şahsen beni ele alın . Öyle birşey dediysem direk benle evlenin .
önce kendisi için yaşamayı öğrenmesi gereken erkektir. boş lafla bir halt olmaz. *