bugün

ayrılmaya bahane arayan, ben kaşarım senden sıkıldım, düzenli ilişki beni bozuyo başkasını buldum onunla yiyişiyorum diyemeyen kızdır.*
- sen çok iyisin ben seni üzerim
+ tamam bu gece erken boşalcam söz..
hiç ilişkiye başlamadan önce diyorsa helal olsun denilmesi gereken kızdır.

yok ilişkiye başlandıktan sonra bunu diyorsa allaha emanet ol denilmesi gereken kızdır.

kasma boşa bitirmiştir kafada.
tipim değilsinin daha kibar versiyonudur.
Başkasını seviyordur ve seni arkadaş olarak görüyordur kırmak istememiş olabilir.
"Senden hoşlanmıyorum"un kesir ölçekte 1000 cm küçültülüp erkeğe sunulmuş halidir.
sana mı kaldım ben demeye getiriyordur.
artık bayatlamış bir taktiği kullanan kızdır. '' senden hoşlanmıyorum '' de, arkanı dön ve git. neden işi bu kadar karmaşık hale getiriyorsun ki ?
sen beni ilişkiden çıkaramazsın ben istifa ediyorum manyaklığına sebebiyet verebilir.
gencim güzelim seni üzerim.
ben senin gibisini sıra sıra dizerim.

sefam olsun oh oh.. diyen kızdır.
o iyi kimsenin ahını almadan ayrılmaya çalışan kızdır. *
palovra, palovra, palovra

şarkısını hatırlatır.
herkes gibidir.
hakkaten dobra olma ihtimalini sevdiğimiz kızdır.
affedersiniz ama oracıkta sikseniz yeri olan kızdır. ben senden hoşlanmıyorum demek çok mu zor bre kaltak?
kendisine neşet ertaş olup da hitap edilesidir;

http://www.youtube.com/watch?v=GvrGbbSDwBA

hep sen mi ağladın,
hep sen mi yandın?
siktir git denesi kızın ta kendisidir.
seni arkadaş olarak görüyorum diyen kızla el ele tutusup cehennemin dibine gitmesi gerekendir. sana mi kaldi ulan benim üzülmem?
iyi kalpli erkeğin dramıdır. ulan küçüklüğümüzden beri bize denmiyor mu iyi insanlar olun ki iyilikler de sizi bulsun diye? yalan amk. taa küçüklükten başlıyolar yalan söylemeye neymiş? iyi çocuk olursak şirinleri görebilirmişiz. lan ben ilkokul hayatım boyunca ** hocamdan bi kere tokat yemedim bi kere bile dersten atılmadım bırakın onları öğretmenim bi kere bile bana kızmadı. arada bi iki ödev yapmazdım o da elimin kiri zaten. eee ne oldu sonra? değil şirinleri biz anca ebesinin gargamel ini gördük. o her ders dersten atılan ilkokul kariyerini ders başı 5 tokatla okul birincisi olarak bitiren çocuğa ne oldu? iki kolunda iki şirine dolanıyolar oralıkta. *
lafın özü bu hayatta piç olmak lazım. bak zaten kız her şeyi özetlemiş, sen çok iyisin demiş ama ben seni istemiyorum demiş ben piç erkek istiyorum her gördüğü kıza yavşasın beni üzsün de rahatlayayım istiyorum demiş...
paran yok, yakışıklı değilsin, popüler değilsin, nüfuzlu değilsin, kısacası bana gelmezsin diyemeyip kendisini kötüleyen kızdır.
Bu kızın erkek versiyonları da mevcuttur.
gerçekten bu niyette ve olgunlukta bir kadının asla ağzından çıkmayacak söz öbeği. bu olgunluğa ulaşmış kadın kendi içinde çözer meseleyi. karşı tarafın aklını bulandırmadan çeker kendini.
dediği kişiyi aslında hiç sallamıyodur.
'Yapamıyorum Berkecan benim ciddi anlamda bağlanma sorunum var. Senin sevgine daha hazır değilim.' vurcaksın agzına agzına
iyi bir insan olmak için uğraşın, ona değer verin, günlerce onun için uğraşın ve o böyle desin hatta sonra da aa ne kadar dobra kız, dürüst kız olsun öyle mi. Bunu diyen kız net bak çok açık diyorum kaşardır. Denenmiştir ve onaylanmıştır.