bugün

kesilen elektrikler,
yakılan sandıklar,
seri oy basımı.
onu bunu bilmem ama vereni yakalarsam hiç hoş olmayacak.
ben verdim efendim, ben verdim oyumu ya. 12 Haziran'da da yine Ak Parti'ye atacağım. Ne mutlu ki %400 enflasyonlar yok ülkemde artık, ne mutlu ki %700 faizler yok. Memleketin 2002 öncesini halini bilmeyen, araştırma, öğrenme çabası içinde de olmayan, haliyle her türlü derdi, sıkıntıyı Ak Parti'den bilenlere inat yine oyum Ak Parti'yedir.
aslında züğürt ağa filminin sahnesi her şeyi özetler niteliktedir;

http://www.dailymotion.co...ths6_zuyurt-aya-secim_fun
at gözlüğü takan insanlar.
ben ve bizler. hasoların memoların tezek kokulu dedelerin torunları vermişizdir.

monşerlere kapak olsundur.
sen vermedin ben vermedim ama, 17 milyon gereksiz 'yedek' oy pusulası ile sahte seçmenler verdi.
kız olsam verirdim...
dönek diye tabir edilen insanımsı varlıklar verdi oyu.
cevabı çok basit bir sual. bunun formülü var bilmiyor musunuz? her sandıkta akp ye verilen oy duruma göre 10 ve katları ile çarpılıp yine duruma göre 5 ve katlarına bölünür yada bölünmez. daha sonrasında durmak yok olduğumuz yerde saymaya devam.
cevabı açıktır , oylarla oynandığı belgelenmiştir zaten. daha ne konuşuyoruz.

(bkz: izmir de akp liler mükerrer oy kullandı)

tutanak tutulan sadece 1 ildir, izmirdir. diğerlerinin açığa çıkıp çıkmayacağını ilerleyen günlerde görücezdir.
gerçek türk halkı vermiştir. elitistler değil.
çok kişi tanıyorum bunlardan sadece 10 u akpli gerçekten gariptir *
(bkz: hile)
o oy vereni yakalarsam felan diyenler var ? agır ithamlarda bulunanlar var sizler için söylüyorum. ben verdim lan dallama sana ne benim kişisel özgürlüğümden
bunlar hep amerikanın oyunumudur diye düşündürür.
(bkz: kim lan bu şakirt seçmenler ya)
Tvde Alzheimer'hastalarinin oy kullandigini duymustum,"lambaya"..."ampuleee" basicaksin felan gibi komutlar verilmis,dayatilmis..
sonra dört bi yandan,bu insanlar toplanmis,ve oy kullanmaya götürülmüs.. artik yalan dogru bilmiorum.
inanmadığınız allah yardım ediyor. ehuehuhehuheheu çok güldüm lan.
(bkz: kara murat hanginiz)
(img:#148841)
ben vermedim diyenin yanındaki kesin vermiştir.
ya da ben vermedim diyen yalan söylüyodur.
senin takılmadığın çevre, gerçekleri gören insan, matemaiksel olarak her iki kişiden biri.
başbakan balkonunda konuşma yaparken, kıskananlar çatlasın diye bağıran topluluk vermiş olabilir mesela.
(bkz: hadi beni siktir et)
amarika.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar