bugün

klasik bir msn lafıdır. sizi listeye ekler. gelen insan kabul edilir fakat listeye eklenmez. şöyle bi diyalog geçer:

-sen kimsin ya
+kimsin
-sen ekledin
+hayır sen ekledin
-bi siktir git ya nerden buldun maili
+...

kişi engellenir.
beş para etmezsin , gözümde degerin yok demenin başka yoludur.
karşısındaki kişiyi tanıyamamanın şaşkınlığı ile söylenen soru cümlesi
KÜFÜR GiBi SÖZ. AMA O ETKiYi YARATIRMI BiLEMEM KiŞiYE GÖRE DEĞiŞiR. SENi iPLEMiYORUM, HiÇ TE iPLEMEDiM BiLESiN DEMENiN BAŞKA YOLU. HiÇ BiR ANLAMIN VE ÖNEMiN YOK BENDE VE DE HiÇ OLMADI DEMEK YANi. *

KiMSiN Ki LAN SEN
-bak canan doğru konuş çok fena yaparım seni!
+hoooşşttt fena yapcakmış kimsin sen ya, sıkıyosa yapsana hadi...*
muhtemel kavgaya başlanılmadan önce karşıt görüşlü kişilerin birbirini tanıma sorusu.
-seni bu sözlükten attırırım.
-sen kimsin ya ben seni sanal ortamdan yok ederim,
-sen kimsin ya...
Başbakanımızın en çok söylediği soru veya aşağılama cümlesidir.
Sürekli olarak bir şeyler öğrenmek amaçlı soru soranlara
'' sen kimsin ya'' ile başlayan veya biten cümleler kurmaktadır.
Muhalefete - Sen kimsin ya.
Köşe yazarlarına - sen kimsin ya
Tusiad başkanına - sen kimsin ya.
işte bunlar hep ileri demokrasi.
https://www.youtube.com/watch?v=o5JDPuVDO_Q
en çok erdoğan'a yakışan cümledir. böyle tonlama kimsede yok. öyle bir söyleyişi var ki, ahahahah çok iyi ya. hak edene veriyor ayarı.

https://www.youtube.com/watch?v=4IyCyVMC0W4
recep tayyip erdoğan ile anlam kazanan soru öbeği. zaten anlamlıydı sda daha anlam kazandı hani.
Kilimcinin kör oğlu napıcaksın kimsini mimsini.
bir tık üstü;
(bkz: sen kim köpeksin)
"Bana bak kızığm saçını başını yolarım senin" diye devam etmesi muhtemel kız kavgası sözüdür.
Cidden acaba kimim ki ben neyim bu hayatta? Tam olarak konumumu öğrenebilir miyim? Avizeyim galiba. Öyle uzaktan izliyorum olanları geceleri yanıyorum gündüzleri daha iyiyim ama görünmeze alınıyorum ınsanlar tarafından *
Genelde kavga esnasında kullanılan tabir. Kişi tanısa da tanımasa da kullanir. Harbi sen kimsin aq.
http://www.youtube.com/watch?v=CfscXEDEcxE
(bkz: sen kim köpeksin)
dünyada kim olduğunu idrak edememiş bir sürü insanın koca koca makamları işgal ettiğini gösteren cümledir.
Bir CB düşünün. Sokak ağzı ile konuşuyor kendini seçen halkının önünde. düşündünüz mü? ben düşünemedim..
dış politikamızın en etkili silahıdır.
dünya ülkelerini, 30 kere ayağına çağırıp saçma sapan fikirlerini anlattığı ve kendisine asla cevap veremeyecek olan muhtarlar gibi sanan çoban kişisinin, herkese söylediği ama kimsenin sikine takmadığı cümledir.
insan gerçekten şaşırıyor böyle insanların o makamlarda ne işi var diye.

görsel
Bir zamanlar Fetö'nünde kullandığı söz.
(bkz: who the hell are you)

Düşünsenize israil başbakanına böyle çat çat hem de ingilizce söylüyor bunu, milyonların gözü önünde.

ve ardından çığlık çığlığa orgazm sarsıntıları geçiren binlerce çomar.
hesap günü geldiğinde de söylenip söylenemeyeceği merak edilen ergen atarlanmasıdır. burada tabi ortalıkta kraldan çok kralcı var onlardan yüz bulup herkese söylüyorsun ama son hesabı verirken o 20-25 milyon seçmende kurtaramayacak..
eyyyy persilvanya sen kimsin yaa.