bugün

Halkimizin sevdigi insan tipi...
edepsiz şerefsizler.
Itici karakterdir.
tuhaf bir adam, yarışmada 5. aya girildi hala anlaşılabilmiş değil, yer yer doğru laflar etse de çoğunlukla sinir bozucu hareketleri nedeniyle oyları götürüyor denebilir. aynı yarışmada ki kurretülayn isimli arkadaşa da kafayı takmış durumda. 24 yaşında olduğunu biliyorum.
okul yıllarında yaptığı piyesimsi bir şeyde "elimdeki bu şey ne olabilir?" diye seyircilere sorduğunda, seyircilerden bir kızın "vazelin" diye bağırdığı ütopya yarışmacısı. aha videosu aşağıda...
https://www.youtube.com/watch?v=lWJ8P2y1sWY
ak partiyi destekleyenleri ne kadar anlıyorsam,
semihi destekleyenleri de o kadar anlıyorum..
ak partiye oy verenler hakkında ne düşünüyorsam,
semihe oy verenler hakkında da aynısını düşünüyorum..
çektiği 31 den sonra bamya olduğuna karar verdiğim adamdır.
ulan orada penisin kalkmış yorganın biraz havaya kalkması lazımdı ütopya semih bamyadır!
bu adamın bile fan kitlesi var ya la..
adamın dibidir.

dipte bir yerde ama çıkacak inşallah.
ütopya yarismasinin efsanevi yarismacisidir. kurretulayn matur ile iliskilerine yarisma dolayisiyla ara verilmistir. utopyanin birincisi olacak gibime geliyor. hayran kitlesi cok fazladir.
adam gibi adamdir ùtopya'da 1.ligin tek adayidir Utopyanin Reisidir.
güldüren tek yarışmacı. acayip sinir bozucu bir tavrı var. evet.
Ya bu adam başlı başına komik be. O salak saçma tripleri, hangarın ağasıyım ben tavırları, ikiyüzlülüğü, atarı gideri, kimseyi siklemez halleri resmen komik. Hangarın trollü bu. Ayrıca inanılmaz derecede şaşı. Ben eğleniyorum, birinci olmalı ya.
Ps. Evet ütopyanın fanı olup bir bölümünü bile kaçırmayacak kadar boş bir hayatım var.
Uyuz, sahte, sevimsiz, itici, pislik, kudurmuş, çirkef.
Kısacası sevmiyoruz.
(bkz: tu kaka)
ölüyorum bir yudum su dese ağzına işeyeceğim ütopta yarışmacısıdır.
Şu an ekranda ve tam bi mal.
tam bir mikserdir. meclise koyacaksın bunu tek başına muhalefet olur. evet.
Sörvayvırdaki turabiyle ıssız bi adaya koyulası zat. Halk istiyor acun yap bunu.
Ne olduğu belirsiz, beyni iki bacağının arasindakinden daha küçük olan yarışmacı demosu. Bakın dikkat adam demiyorum demo diyorum.
Mal bi Ütopya yarışmacısı.

ITici bi tip belli.

Bu program başladığında dayak yemişti birinden.

Elleri dert görmesin dayak atanın.
izler izlemez "bu adam kesin koç burcudur" dediğim adam. sonrasında internetten araştırdığımda haklı olduğumu da anladım.
31 cekerken yakalanan oglan degilmiydi bu ? abi ne gicik bir tiptir bu adam nasil bariniyor orda hala anlamis degilim .
tutmayan programın gereksiz adamı.bunlar içerde kendilerini milyonları ekran başına topladığını düşünüyorlar herhalde.
Bu bebe ne ayak seklinde tanimlayabilecegim yarismaci kisisi.
Çağdaş'a sorun anlatır.