bugün

entry'ler (370)

avro bölgesinin yunanistan ın teklifini reddetmesi

Yıllarca aldıkları borçla Türkiye korkusuna tank tüfek aldıklarından bu haldeler zaten.
Keşke saldırgan olacaklarına bize samimi davranıp dost olsalardı, barı bu kadar savunma harcaması yapmazlardı.

karı kız tavlatabilecek en iyi hayvan ve araba

Kediniz ve BMW 3 serisi arabanız.
Bütün kızlar kedi bakan erkekleri olgun ve evlenilir tanımlarlar, ama böyle olmanıza lüzum yok, atın eve eglenin.

türk olmasaydınız hangi ülkeyi seçerdiniz

Ha bire aynı başlıklar aynı kisiler.

Sözlük bu kadar mi bittin yaw?

Daha geçen yine çok benzer bir konu vardı.

avro bölgesinin yunanistan ın teklifini reddetmesi

Beter olsun ipneler.

50000 entry girmek

Usualsuspect önünde saygısızca egiliyorum reyiz.

50000 entry girmek

Ciddi misiniz oğlum?

Ulan vay arkadaş milletin işi gücü yok entry kasiyor desenize AMK. Ben daha 1000 entry girememiştir ya la.

vaay o ne uzun kobra diyen kız

Birazdan tadına bakacağı ölçüyü daha evvel görmemiş kızın beyanı da olabilir tabii.

lanetullahi aleyhim

Kadir mısıroğlu denen fesli sarlatanin beynini değil, oturduğu organını kullanarak çıkardığı söz dizisi.

Allah akıl fikir versin, bu abimiz kafayı o kadar osmanlıya takmıştır ki, neredeyse kimlik ten TC yı sildirip osmanlı yazdıracak.

günaydın sözlük

Yine yeni yeniden günaydın sözlük milleti.

Yine yollardayiz, ise gitmek için, bakalim 09:00 dan önce varabilecek mıyız?

adolf hitler

Hakkında sözlükte ilginç tespitler yapılmış bir kişidir;

1- alman vatandaşı olarak değil, Avusturya vatandaşı olarak doğmuştur. Alman vatandaşlığını seçimlerde aday olabilmek için almıştır.

2- üc cephede savaşması kaybetmesinin temel nedeni değildir. Tank üretiminde kullanacağı paslanmaz çelik için gereken kromu sağladığı ülkelerden biri olan Türkiye, satışı durdurduğu için, isveç ise müttefiklerce limanları baskı altında tutulduğundan ihtiyacını temin edememiş, tank üretim sayıları gitgide azalmıştır.

3- tarihteki en büyük hatası 6.000.000 a yakın yahudiyi katletmesidir. Bunun 1.500.000 adedinin eli silah tutabilir erkekler olduğunu varsaysak, savaşa sürülmeleri halinde, ki alman yahudileri savaşmak için başvurmuştur, tarih yazmaktadir, onları çalışma ve toplama kamplarında imha ederek rusyayi yenme fırsatını elinden kaçırmıştır.

4- Ukrayna da nazi bayraklarıyla karşılaşmışlar, fakat köylülerin sarı sacli-mavi gözlü çocuklarını Almanya ya kaçırarak sözüm ona ari ırk çalışmalarında kullanmislar böylece Ukrayna halkının da tepkisini çekmişlerdir.

zengin fakat beyinsiz erkek

Paragöz kadınların çok daha kolay somurebilecegi erkek modelidir.

Ne diyelim, hayırlı olsundur. Allah bir yerden alıp bir yere vermiştir ki, geneli zengindir bu modellerin.

edirne de oturup avrupa da yaşıyorum diyen tip

En azından avrupaya en yakın kentte oturduğunun bilincinde olan tiptir. Lan avrupa yunanistandan başlamiyor mu, edirneden bir saatte avrupadasin AMK.

south carolina da abd bayraklarının indirilmesi

O çok istediğiniz başkanlık bir gelsin, aynısı Diyarbakırda da başımıza gelecek olan eylem.

semih öztürk

Ne olduğu belirsiz, beyni iki bacağının arasindakinden daha küçük olan yarışmacı demosu. Bakın dikkat adam demiyorum demo diyorum.

sevişirken zırt pırt boşaldın mı diye soran kız

"Nasılsa isim çabuk biter bu dallama erken boşalır" diye düşünüp kuaforune randevu veren kizdir. Sadece bu sefer biraz uzadığı için şaşırmıştır.

pkk ya kızıp kürde küfür etmek

isteyen eski entrylerimi incelesin, ben gercek vatansever kurt kardeşime ne diyebilirim ki?

Ayrıca tüm kürtler vatan düşmanı ve PKK değildir. Eğer öyle olsaydı bu devlet bölücü tüm isyanları bastırdığı gibi bu tarz bir isyanı da bastirirdi.

kavgaya çağrılacak film karakterleri

Hulk hogan ve ray mysterio.

Al bu ikisini koca bi kasabayı döv AMK.

bi bitmediniz amk dedirten durumlar

1- Eksik tarih bilgisiyle sözlükte zirvalayan zontalar.

2- ata'yi beğenmeyen ama onun açtığı meclise girmekten çekinmeyen hainler.

3- kaynağını bilmediği ırkları kendi ceddi sayan, beynini part-time kullanan eksik milliyetçiler.

4- adalet ve durustlukten dem vurup memleketin anasıyla eglesen siyasetçiler.

atom bombası yemiş japonya nın kalkınması

O kadar imkansizliga rağmen, bir ulusun çalışkanlık ve durustluguyle ne kadar yukselebilecegini gösteren durumdur. iki atom bombası sonrası hala kalıtsal bozukluklar göstermelerine rağmen, inatla kendi kültürlerini kovalayarak başarılı olmuşlardır.

nükleer fizik

Henüz çok geç kalınmış değil, keşke ülkemizde bu konuda uzman yabancılar çalıştırılsa, yeni kuşak bu konu üzerinde kendini geliştirse ve ülke olarak bu alanda yoğunlaşıp adımızı dünyaya duyurabilsek.