bugün

o diliyle politikaya atılmalı. bu işin şaka kısmı gerçi. severim ben ağzı laf yapan insanları, dediğinin arkasında duran millete sataşıp haklı çıkan kişileri. zeki adamdır kendisi. katıldığı tv programlarından da çıkarımım şu ki iyi bir şovmen.

(bkz: reis)
Survivor 2016 yarışmacısı. Şaka maka dayağı yiyecekti dün.
Normalde tahammül edemediğim çok konuşan insanlardan olmasina ragmen zeki buldugum ve hakedene payini veren favori yarismacim yahu daha ne olsun.
Survivor'ı "ahahhahahahahah" diyerek izlememe sebep olan yarışmacı. Kendisini ütopya'dan beri zerre sevmem. Gıcık bi tip , şu yaptıklarının yarısını sokakta yapsa sabah öğle akşam günde 3 öğün tok karna dayak yer bu adam.

Özellikle şurada : http://www.milliyet.com.t...mih--efecan-ve-serkay---/

Kendisinin daha önce ütopya'da sergilediği tavırları tekrardan sergileyerek kendi takımında sevmediği kişileri tahrik edip kendisine fiziksel şiddet uygulatarak diskalifye olmalarını sağlamaya çalışmış arkadaş. On numara tahrikçi bir kişilik.

Ama enteresandır bu sefer kendisi de tahrik olmuştur. Beyin ameliyatı yapıcoaıfodgosdnfpafas. Tutamıyorum kendimi gülmeden ya.

Elenmesin bu ya daha dursun biraz daha. Çok zevkli böyle bi köşede tek başına takılışını, hiç kimsenin onu iplememesini görmek.

Ütopya bireysel bir yarışmaydı o sayede başarılı oldu(mu?) Ancak survivor adalar birleşene kadar bireysel değil bir takım yarışması. Semih'de takım konusunda yeteneksiz olduğundan çok eğlenceli hale geliyor benim gibi semih sevmeyenler açısından bu program.
kuretulyanı seven kişidir.
sırtımda dövmesi olan büyük adam. belimde de kendisinin özlü sözü olan '' size bu milletin değerlerini öğreteceğim '' yazıyor...
adamlıkta ayrı bir klasman.

adam be . ulan adam be...
Aç karna ıslak palmiye ile dayak yiyecek olan kişi.
kim ne derse desin adam kendini pazarlamayı biliyor. tv izlemeyen insan bu adamı tanıyorsa adam iyi şov yapıyordur.
Muhteşem bir politikacı, tv adamı. Gerçekten de devlet yöneticisi olmaya aday olacak bir insan. 2. tayyip
favori yarışmacımdır. kendisi efsane reyistir. adam gibi adamdır. adamın somut halidir.
Utopyadan taniyorum adami cok iyi biri arkandayiz semih reis.
zekasıyla dilini birleştirerek ortaya mantıklı bir şey çıkarıp önüne geleni gömen kişidir. Ayrıca yarışmacıların tabuları ve ön yargıları yüzünden dışlamasına rağmen hepsinin ağzının payını vermiştir.

arkandayız !!
Araba Çekme, Yumurtaya disk fırlatmalı yarışta adam seçerken kendinden fiziken zayıf olan yattara'yı rakip olarak seçmiş, nitekim araba Çekme kısmında yattara'nın önünde OLMASINA rağmen disk atma kısmında yattara'nın çok gerisinde kalmış yarışmacı.

O değil Yattara'da da ne el varmış be. Cnc tezgahı gibi milimetrik işlem yaptı adam. Vay be.
Gönüllülerde haftalık ücret alan tek yarışmacıdır.
survivor tarihinin en troll ve en zeki yarışmacılarından birisi. Troll ayrıdır, zeki ayrıdır ama bu ikisi birleşince tadından yenmez. Mesela Hakan zekiydi ama kendini fazla sevdiremedi, 3t de troll ama fazla zeki olmadığı için yaptığı salak hareketler sonucu acun tarafından gönderilmişti. (bence hileli bir oylamayla) Semih ikisinin birleşimi ve belki de survivor tarihindeki en sevdiğim yarışmacı olabilir kendisi ilerleyen zamanlarda.

sen git velin gelsin, işte benim kaybedenim (nihal için), serkaç, esmer çocuk gibi repliklere sahip kişidir. bir de dikkatimi çekti, tartışmalarda kendisini savunmayıp sürekli rakibine saldırıyor. yani birisi ona iftira atınca olayın doğrusunu anlatıp kalkanlarını indirmek yerine direkt kılıcını çekiyor.
Yarışma içinde en akıllı adam. Mağdur bir insan. Yaşam anlamı orda bu adamla hayat buldu. Evet.
Ütopyada da favorim olan zeki,sempatik,komik,yakışıklı, saygılı, dürüst reis.

Survivor'da serkaç ve küpeli sayesinde değeri anlaşıldı. Ben hayatımda bu ikili kadar itici,sevimsiz,terbiyesiz insanlar görmedim. ama semih hepsini çarşafa çevirecek ehe. Ayrıca şu kaybeden yamuk dişli nihal de semih üstünden prim yapmayı,erkeklere yavşayıp ihihihi diye gülmeyi bırakıp tek bir oyun kazansa keşke. Bir de semih'e çok burası ütopya değil diyo. Evet orası Ütopya değil. Siz ütopyadakilerden bile daha aptalsınız. Nihalcim orası da işte benim stilim değil. Yavşak yavşak gülüp finale gidemezsin yani.

Survivor'ı kazanacak. ve o gün Ütopyada batan güneş yeniden doğacak...
Ütopya semih ile yarışacak yeni hede. Bu adam bu yıl kazanır gibi...

Bu kadar zeki olduğunu ben bile tahmin etmemiştim.
ütopya'da ne kadar gıcık olunuyorsa survivor'da o kadar desteklenmesi gereken kişi. adama yarışma öncesi kurulup gelen bir kaç tipi tip bile bile üstüne oynuyor. adamı tanımıyorsun etmiyorsun çakal yarışmadaki haline göre ne önyargılı geliyorsun? adam o yarışmada öyle bir yol seçti başarılı oldu finali gördü burası farklı. hele o efecan mıdır nedir kavruk tipe uyuz oluyorum. yanındayız reyiz. evet.
Öl de ölelim reyiz.
fitne ve fesatın vücut bulmuş halidir.aşırı özgüven zehirlenmesi yaşamaktadır.survivor da halka iyi oynuyor.zaten programın başında beyin ameliyatı yapcam dersen takım arkadaşlarına terbiyesizlik yapmış olursun.ki ben de olsam tavır alırım.sabırlı insanlarmış o adadakiler cidden iyiki öyle bi tiple sınanmıyorum.
acun'un fıççıkçısıdır.
Ütopya yarışmasının gelmiş geçmiş en iyi yarışmacı kişisi. orada bulunan o efecan denilen kara bebe ile serkay ya da diğer adı serkaç olan dallamalar semihin üstüne oynuyorlar. evet.
yürüyen tahrik unsuru adam.
sözlükte mal dediğim herkesin desteklediği yarışmacı. Ben bu işi biliyorum aq.