bugün

Salak olduğunu milyonlara ispatladığı için övuneni ilk kez
Milyonlar gördü.
Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılıp sosyal medyadaki başarısı ile övündükten sonra beşinci soruda elenmiş zavallı. Ay boş ver canım nişantaşı üniversitesinde okuyormuş (zengin yani) yakışıklı da, dört işlem de bilmiyor ne kadar parasını harcadığımı da hesaplayamaz. Followlasam mı acaba?
aslında bence bomba bir arkadaş.

mesela ben zeki bir adamım. ama nick altım bomboş. veya sözlükteki diğer bireyler için.

ne kadar sövülüp sayılsa da adamın isminin bulunduğu başlıkta ben ile beraber 108 entry var.

yani minimum 100 kişi yazı yazmış kendisi hakkında.

bu adamı bilmek neden gerekli ? neden tanıyorsunuz ? bunu tanımanız sizin de fenomenleri takip ettiğiniz anlamına gelmiyor mu ?

şaşırtıcı. herkes adamın neler yaptığını biliyor ama çocuğa sallayıp duruyorsunuz.

bu çocuğun gram suçu yok. bu şekilde dingil bir adamın uludağ sözlükte bile 100 entry'si var ise suç bunu bu şekilde popüler yapanların.

bir de olum insan bir video atar merak ettim.

https://www.google.com.tr...arol+kim+500+milyar+ister

seçip seçip okuyup üzülün. adam cahilliği ile gurur duyuyor resmen.
Sıradan bi çocuk.komik mi, zeki mi, oyuncu mu? Ne bu olm? Olayı ne.
kendisini takip eden ve beğenenlerden zeki olduğu aşikar. açık ve net.
http://www.milliyet.com.t...il-oldu-03jcJEPR1EnN.html
Çoğu kişinin bildiği, lakin genellikle sevmediği şahıs.
celal şengör ün kayıp oğlu.

şaka tabii ki de!
Sosyal medya işiyle uğraşan ama bir asrın yüz yıl olduğunu bilmeyen, buna rağmen kendisini takip edecek bi milyon kişi bulan, bi de kitap yazmış şahane çocuk adfgjsk.
#takipedenitakipederim
#anındagt
#seritakip

boş durmayalım arkadaşlar hadi bakalım.
Ergendir. Niaşantaşı gibi dandik bir üniversitede baba parasıyla okuduğu halde kendini çok başarılı işler yapmış olarak görmektedir.
Çarkıfelek'te yarışmakta olan ve mali'nin kendisine fenomen diye hitap ederek adeta dalga geçtiği tiwtter'da takipçisi çok olan sarışın genç ergen.
bugünki çarkıfelek programında denk geldiğim ama boş beynini görünce ülkenin genç nesli nereye gidiyor dediğim ergen tipli fenomen. 2000li falan olması muhtemel.
afedersiniz bu hıyarın bile 1 milyon takipçisi var benim 2bin. evet 2. yazıyla iki.
ergenligi twetter da semih varol takip edip onun yardımıyla takipçi kasarak atlattım.gelmeyin ustume.