bugün

chp nin konak belediye başkan adayı.

kck davalarını takip ettiği için ve turkiye cumhuriyetinden "te ce" diye bahsettiği söylentileri nedeniyle izmirliler tarafından pek sevilmeyen kişi.
uzun süre akp'yi yalayıp ordan yüz bulamayınca chp'ye mayna edip, konak belediye başkan adayı yapılan fırıldak.

kendisini kürtçü çıkışlarının yanında "madem türbanla avukatlar davalara giremiyor o zaman atatürk resim ve rozetleri de kaldırılsın" çıkışıyla tanıyoruz...

atatürkçü, milliyetçi "yeni" chp...

tabi yiyecek kadar gerizekalıysan...
manisalı 16 gencin 11 gün gözaltında kalıp işkence gördüğü davada savunma avukatlığı yapan ve bu yüzden sanık olarak yargılanan, izmir - konak chp belediye başkan adayı. şimdiki belediye başkanından çok daha iyi işler yapacağı kesin.
bundan bir tık kötüsü sibel üresin olurdu herhalde. belki de ikna edememişlerdir. kürtçü - çarşafçı "yeni" cehape'yi sibel üresin'in bile midesi kaldıramamış olabilir.
atatürk düşmanı bu kadının chp konak belediye başkan adaylığını hazmedemiyorum...

"yeni" chp eseriyle gurur duyuyordur herhalde...
konak belediyesi için yapılan seçim anketlerinde demokratik sol parti adayı hakan tartan akp adayı ilknur denizli'nin yaklaşık 2 puan önünde. chp'ye atılacak her oy izmir konak belediyesi seçimlerinde akp'ye yarıyor. kamuoyuna duyurulur.

cumhuriyet gazetesinin yayınladığı anketler şurda...

http://www.cumhuriyet.com...ste_son_secim_anketi.html

eksiler sonrası edit: nooldu la? tatava yapma bas geç! diye yırtınıyordunuz...
savcılar atatürk rozeti takmasın demiş, chp içerisinden "bir ıslık çalmış" konak belediye başkan adayı. kazanmasa da söylediklerinden dolayı tebrik ediyorum. çünkü savcıların, hakimlerin atatürk rozeti takması tarafsız olmadığını gösterir. hiçbir hakimin, savcının, hatta avukatın böyle bir dayatmaya boyun eğme mecburiyeti yok.

"ne atatürk'ü ne de başka birini koruma kanununa gerek yok" diyen bir genel başkanınız var.* biraz da ona kulak verin.
Cehape zihniyetinin akebe zihniyetinden farkının olmadığını bizlere gösteren kadın aday.

izmirli hemşerilerim doğru olanı seçecektir kanaatimce. Bu pkk yandaşını seçmek yerine dsp adayına oy verecektir.
(bkz: pamuk prenses semacılar rahatsız)

(bkz: chp tipi götkıllığı)

(bkz: bile bile yalan söylemek)

http://sozcu.com.tr/2013/...ma-pekdas-depremi-420442/
(bkz: rezillik)

Hakan tartan gibi bir adam var iken konak belediye başkan adayı yapılıp seçtirilmiş kişi. Chp adına büyük bir hata, akp ise fırsatı değerlendiremedi.
iki dişinin arasında izban vagonunun geçeceği kadar boşluk olan konak belediye başkanı.

(bkz: ortodonti terk)
klasik yani ulusalcı denilen bir chp'li olmadığı ve de görevini yaptığı için yerden yere vurulan konak belediye başkanı.

anlamıyorum ben şu kafayı: kadın ulusalcı olsa idi, "klasik chp zihniyeti" işte gibilerinden zırvalar gelecekti. ama doğru bildikleri söylemekten çekinmeyen bir kadın olduğu için yine yerden yere vuruluyor.

size apo'nun avuakatlığını yapması dert olduysa, gidin de apo ile görüşenlerin yakasına yapışın. hem "yeni chp" diyorsunuz, hem de değişim olunca ne diyeceğinizi bilmiyorsunuz.
chp'nin yabancı transferi.
Kemeraltı 932 sokakın girişini mafyavari yöntemlerle sınır ihlali yapanlara terk etmiş başkan.
atatürk ün partisinde atatürk düşmanı pkkcı komünist .
yerel seçimlerdeki adaylığı sezgin tanrıkulu torpiliyle gerçekleşen bir belediye başkanı olduğu için kendisine "sema pkkdaş" desek yanlış olmaz.
Keşke seni hiç tanımasaydık...Keşke hep iHD avukatı olarak kalsaydın..Bok götürüyor Konak'ı..Farkında mısın?
kendisinin mi yoksa aziz kocaoğlu'nun mu sorumluluğunda bilemiyorum ama eğer sorumluluk Sema Hanımdaysa Kızlarağası ve çevresini falcılara, kafelerin taburelerine ve çığırtkan garsonlara teslim etmiş başkandır.Vatandaş yürüyecek yol bulamıyor,bu ne düzensizlik bu ne hukuksuzluk...
belediye başkanı olarak kendisini hangi konuda başarılı gördüğünü merak ettiğim kişi.
kızlarağasından kemeraltına girmeye çalışın;ister sağından ister solundan,basketbol'da adam adama savunma ya da alan savunması gibi yöntemler vardır..Buradaki işletmelerin çoğu bu iki terimi birleştirmiş ve adım atamıyorsunuz. .Dönerci Halis; onu hemen geçtiğinizde ki kokoreçci; söğüşçünün yanındaki kahveci;diğer caddedeki mekanların hepsi...insanlar adım atacak yer bulamıyor ve sürekli bir taciz söz konusu.Sizin mi sorumluluğunuzda ya da Aziz Kocaoğlu'nun mu bilmiyorum ama..Artık dur deyin bu rezalete..işletmeler yaşasın ama belli kurallarla..Bu mesajın isimlerini değiştirerek Aziz Kocaoğlu'na da gönderiyorum.Hanginizin yetkisindeyse lütfen gereğini yapın ve Kemeraltı'nı hem kurtarın hem de gereken önemi verin..