bugün

kadın ya da erkek, acil izlettirilmesi gerekir. asya'nın aşkı, cemşit'in vefası ve ilyas'ın şerefsizliğini herkes izlemeli ve ders almalı. film deyip geçememek lazım.
asya'dan bihaber insandır.
Cengiz aytmatov U tanımamış insandır ki problemin kaynağıda budur. tez zamanda tanımasını diliyoruz. çünkü cengiz aytmatov bize doğallığı anlatmıştır her kitabında, kirlenmemiş duyguların yazarıdır.
bendim bu yani kısmen. bir başından izlerdim bir sonun dan bir ortasından hiç şöyle tam anlamıyla izlememiştim ki yanlış yaptığımı anladım. açıp izlenmeli. asiyenin aşkı terkedilişi sonunda verdiği karar hepsi irdelenerek izlenmeli.
bi kutu mendil önerilir hassas bünyelere. boğaz pastili de alın izlemeden boğazdaki yumru hissine iyi gelir.
sevginin emek olup olmadığını hiç düşünmemiş insandır. düşündürüyor bu film işte.
90 doğumludur.
gesi bağları nı da hiç dinlememiştir bu embesil.
henüz doğmamış insandır.
büyük kayıplarda olan insandır, en kısa zamanda bulsun izlesindir.
olmaması gereken insandır. fakat hâlâ selvi boylum alyazmalım'ı ilk kez izleyebileceği için bir bakıma şanslıdır. (bkz: mağaradan ne zaman çıktınız)
o, samet'i hiç tanımamış insandır. özellikle samet'in gocuk, atkı, bere üçlüsü içinde yalpalaya yalpalaya koşmasını bilmeyendir.
(bkz: samet ona baba demişti)
selvi boylu değildir, al yazması yoktur.

(bkz: iğrenç espriler)
2000'li olması daha büyük bir ihtimal.
2000'li olması daha büyük bir ihtimal.