bugün

din hakkinda yardim etmek istedigim yazar. zira kendisi cahil cuhela.
Çok ilginç görüş ve fikirlerleri ama saygı duymak ile beraber kendisi (bkz: muhafazakâr kemalist) bir yazardır.
Kız olmadığı muhakkak kızsa da güzel değildir.
Olum kız veya değil, cinsiyetiyle ilgilenilmemesi gereken yazar.

La boş boş konuşmayın yukarda, madem yazdığı yorumladığı islama ayetlere bla bla göre yanlış doğrusunu yazın da bilelim. Havada kalmasın yalnız argümanınızın kaynağını da gösteriverin bi zahmet.

Seliaya da saygılar, durmak yok yola devam.
kendine müslüman yazar. bir şeyi işine gelecek şekilde ele alır.
(#26375426) türkiye çöl olduktan az evvel sonra kendisi cariyem olacaktır. o zaman sana gösteririm ben türbanı da, cariyeyi de, feministliği de.

edit, isine gelmedi mi yazdigi entryi siler. yukarida dedigim gibi kendine musluman bir seyi isine geldigi gibi ele aliyor.
toplu lince kurban gitmiş yazar. türban hakkındaki görüşlerine saygı duyarız. herkesin kendi fikir özgürlüğü vardır.
yaşar nuri tarikatından mı yada deist mi merak ettiğim yazar.
Öldü mü yoksa ne bu telaş ?
la bu selia size ne etti?

boş boş konuşmayan yazar.
kafayı siyasetle bozmuş yazardır. korkulur böylelerinden.
Bu kızdan 3 tane verin kültür seksi yapalım.
(#26641870) çinliler de doğu türkistan halkı için böyle düşünüyor sayın yazar. Büyük çelişki icerisindesin. Objektif olmanı öneririm.
önüne gelene küfür edenlerin, kız diye bi yalandan tebiyeli bi türkçe ustası kesildiği yazarın nick altı. bize gelince söverler kız olunca bi yalakalık aman aman. hakkında başlık altına bakarak bişey diyemeyiz yazarın, zira bütün kızların başlık altı full.
din ile kafayı yemiş, bir an önce at gözlüklerini çıkarması gereken yazar.
Cinsel açlığı derhal giderilmesi gereken dişi.
dişi mişi bilemem ama iyi yazdığı besbelli.
2-3 gündür takip ediyorum da galiba sözlükteki tarih başlıklarını canlandırmak için moderatörlerce görevlendirilmiş bir abimiz.
Kuşkusuz sözlüğün en iyi yazarı.
her sözlüğe lazım yazar.
(#27230771) islamiyetten uzak kalan kişi beyanı.
yav hee hee.
yamulmuyorsam bir dört beş yıl önce daha ciddili şeyler yazıyordu.sonradan troll oldu.
ha lakin kadınların örtünmesi konusunda haklıdır görüşlerinde.
Türbanlı insanları neden bu kadar takıntı haline getirdiğini anlamadığım yazar. //görsel
vur dediğinde öldüren yazar. ancak tecrübelidir saygı duyuyorum. iyi yazmalar.
Bir zamanlar kendisini her firsatta kinadigim yazar.

Sanirim artik sadece kuran demeye basliyorum.
Ve hakliligini anliyorum.
güncel Önemli Başlıklar