bugün

atarli bir ruha sahip oldugundan ebediyen kiz olarak kalacaktir ki keske rahibe olsaydi.
kendi düşüncelerine uymayan fikirleri olan yazarlara saygısızca hakaret eden yazardır.
bayramını icten dileklerimle kutladığım yazar. düşünceler önemli değildir bu havada.
Bayramin mubarek olsun teyzeee diyen cocuklara harclik vermeyecek evde kalmis yazar.
Şahsımın varlığı rahatsız etse de, mutlu olası güzel entry sahibi değerli bir yazardır.
edit: iyi bayramlar yazarı.
baş örtüsü ve türban hakkındaki fikirleri entry kirliliğinden ibaret olan yazardır.tepki almanın yolunu iyi bulmuştur.
bu zamana kadar nerelerde olduğunu merak ettiğim yazar?
Değerli ve takip edilen ender yazarlardan.

sübjektif: çok değerli arkadaşlıklar edindiğim bir çok yazar bir yana selia bir yana.
ciddi bir şekilde yazıyorum muziplik yok.
bazen mesaj atarım selia cevap vermiş mi diye haftalarca beklerim.
Uludağ sözlükte en sevdiğim yazar. Aşk kanla vs değil harbi oynamayan tek yazar. Umarım hayatta mutlu olur.
hislerimiz karşılıklı değil, muhtemelen.
iyi bir okuyucudur. favorisi gelisim beyaz dizilerdir.
bana bir soru sordu ve gitti yazarı.

du bakalım arkasından ne sürprizler çıkacak.
okuduğu mitolojik yazıları gerçek algılayıp, evet bunlar gerçekten vardı diyen, mitolojik eserlerde geçen 900 yıl yaşayan kral hikayesine gerçektir diyen, geçmişte insanların çeşitli özel güçlere sahip olduğunu savunan bir adet yazar.

şizofreni başlangıcı olduğunu düşünüyorum, allah kolaylık versin. en kısa zamanda tedavi altına alınıp iyileşmesi dileğiyle.
şu lanet olası sözlükte bilgi entrysi giren tek yazardır. hep azarlasa da.
ya bu arkadaş çifte karakter yada benzer isimde biri var.
benden 1 yas buyuk yazar. saygilar.
Yalnızlık trenindeki en boş kompartımanın da ki fanus'un içindeki betta'dır.
Buram buram feminizm koktuğu ayan beyan ortada olan yazar. Ne dertliymişsiniz be.
allah kocasına sabır versin yazarıdır. su istese adamı döver. evet.
ÇAYLAK Olmuş inşallah ölüm haberi de gelir.
olur da sözlük hesabı silinirse, 3 tane çok entelektüel arkadaşımı sözlüğe yazar yapıcam. bu entry de kanıt olsun.
gereksiz yazardır. olur da sözlük hesabı silinirse kurban keseceğim. bu entry de kanıt olsun.
düzenli altılı ganyan oynayan yazar. hep 5'te kalır.
düzenli iddaa oynayan yazar. tek maçtan yatar.
Düzgün bir yazar.
az sonra ölme imkanı olan altıncı nesil yazar.
zeka seviyesi yerlerde sürünen vatandaştır.