bugün

en kötü görünüşe sahip kadının bile güzel seksi bir kıyafetle tahrik unsurunu ortaya çıkarabileceğini anlatır.
eşeğe altın semer vursan eşek eşektir diyen atalarımızın düşüncelerine bakarak yanlış bir önermedir. öyle kadınlar vardır ki her hali güzeldir. ama seksi kıyafetlerin bayanı daha çekici yaptığını kimse inkar edemez. evet seksi kıyafet vardır.
(bkz: çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır)
Banu ALKAN' ı seksi bulabilen insanın düşüncesidir. isteyen saygı duyar.
dostum gene lenslerin olmadan dünyayı görmeye çalışıyorsun.*
o zaman bir zahmet kıyafetle takılın.
aynen. bir kadının en seksi hali anadan doğma çıplak kalmaya ramak kala olduğu andır. komple çıplak kadın çirkin gelmekte nedense. çok az da olsa biraz bez, çaput, kumaş vb. şey, kadını daha seksi kılıyor çıplak halinden.
seksi kadın vardır ancak kıyafet bunu görülür kılar.
yanlış önermedir. ne var ki o kıyafetleri akrep nalana giydirsek aynı durur mu diye düşündürmektedir.
"çirkin kadın yoktur az votka vardır" sözünün başka bir versiyonudur.
bu kişilerin kadın elbiseleri ile seks yapması şaşırtıcı değildir.

edit:imla
doğru olduğunu düşündüğüm önermedir.
arka planında "nefes alsın yeter" zihniyetini hisseder gibi oldum. öyle tehlikeli, çocuklardan uzak tutulması gereken, filtreye takılması gereken bir önerme. korkunç.
insanın uslanmaz, zaman zaman da hayvanca olabilen merak duygusunu açığa vuran yargılardan biri.
seksi kadın vardır. ama soyununca sexy olmayan kadında vardır.
kıyafetlerin bayanların dış görünüşünü çok etkilediğini, seksi bir kıyafetin seksi olmayan bir bayanı bile seksi göstereceği önermesidir ki kesinlikle katılmıyorum. gerçekten seksi olan bir bayan eşorfmanla bile seksidir ama seksi olmayan bir kadın ne giyerse giysin onun kadar etkileyici ve seksi olamaz.
(bkz: salak entry yoktur salak yazar vardır)

gibi.
yanlış önermedir çünkü kot pantolon ve t-shirt ile gayet seksi olabilen ablalarım vardır.

bkz.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

bunlar güzel örnekler olmadı, kot ve t-shirtle seksi olabilen kadın gibi bir başlık vardır, hatırlayan beri gelsin.

edit: iki kere yüklenen görsel.
çıplak bir kadının seksi olamayacağı sonucunu doğuran önermedir.
seksi kadın da vardır, seksi kıyafet de.
ikisi bir araya gelince olay, yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan kıvamına gelir.
ama iyi kıyafet asla sahibinin önüne geçmemelidir gerçeğinden yola çıkılarak, vardır efendim seksi kadın ve ne giyse iyi durur.
üstünde kıyafet olsun olmasın seksi kadın yoktur, dozunda çekici kadın vardır. herkese seksi görünen kadına seksi kadın denmez, başka bi şey denir, hele o herkese seksi görünen kadının üstünde kıyafet yoksa eyvahlar olsun.
kadınları güzel-çirkin sexy-paspal diye sınıflara ayıracak kadar abaza insan söylemidir.

Bir düşünürün sözünü yarım yamalak hatırladım. Ne demiş düşünür coupling te;

Kadınları güzel-çirkin diye ayırmak çok ahlaksızca. Benim için Güzel yada çirkin kadın yoktur. Giyinik yada çıplak kadın vardır.
eyşan özhim i görmemiş insan söylemi.

oturduğu yerden seksapellik akıyor hatunun.
kıyafetleri çıkardığınız zaman gerçekçe yüz yüze kalmaya mahkumsunuz.
artık seksi kıyafetle ilişkiye girersiniz ne diyelim.
önemli olan mal varlığı değil, vitrindir. sunumdur. istisnalar dışında doğruluğu oldukça yüksektir. ne güzeller vardır, o bedeni saçma kıyafetlerle helak eder. ancak seksi kıyafet taktikleri de bir yere kadar gider. illa ki çıkacak o elbise. o zaman geriye ne kalır, bilinmez.