bugün

dizi gibi dizidir nadir izlediğim yerli yapımlardan.
izlerken doğduğum yıldan dolayı üzüldüğüm dizi.
ergun plak yani serhat kılıç dizide olmayacak.
Rukiye anneye bayılıyorum çok tatlı ve sempatik bence.
Masum bir dizi.
birbirine gereksiz yere kızıp duran dizi.
uzun sürmeyecektir yeni sezonu her gün koyulan diziler nedense uzun sürmemektedir.
başlamasına az bir zaman kalan dizi. evet.
ilk fragmanı yayınlanmış. evet.

https://www.youtube.com/watch?v=YsMHKqhiEO8
1980 ve 1990 arası dönem.
Önceki dönemden daha iyiyiz çabası.
https://youtu.be/Td3YrmPRThY.
Yeni sezonun ilk bölümü an itibariyle trt 1'de başladı.
uzun zaman ara verip dönen dizilerden pek haz etmiyorum. ama izlediğim kadarıyla kaldığı yerden devam edebilmiş gibi. biraz Fehmi abi nin ağırlığı gitmiş gibi geldi. iki lafından biri serbest piyasa. çok itici geldi. diğer bölümler toparlayabilirler.
Dünkü bölüm, reytinglerde ab grubunda üçüncü olarak iyi bir başlangıç yapmıştır.
bir dizi ama o yıllarda yaşamayan o yılları bilemez.
Aşırı hastası olduğum muhteşem türk dizisi.

Ergun plak ve nazlıcan arasında ki yaşanan aşk beni çok özendiriyor lan *üzgün surat*

Adamımsım ergun plak.
360 tv sayesinde artık görünce kustugum dizi..

yeter amk 80 ler geçti amk..
trt1'de yeni bölümleri yayınlanan dizi. son sezonunda çok değişmiş ve kalitesini bozmuştur.
Blue Jean dergisinin özel bir sayısı.
görsel
Trt 1'de, hafta içi hergün, onbeş otuz civarlarında,yeni bölümleri yayınlanmakta. Kadro genişlemeye devam etmekte. Her bölümde yeni yüzler var.
yavaş yavaş eski haline dönmeye başlayan dizi. evet.
bu dizi bitmemişmiydi.
sibel yüzünden tadı tuzu kalmamış dizi. nerde o seksenli yıllardaki yaşanan siyasi olayların anlatımı nerde o ergun plağın nazlıya olan aşkı nerde o borç vermedi diye her seferinde niyaziye sinirlenen sami abi. güzelim dizi ne hale geldi. sibel gibilere kaldı. yazık. evet.
böyle devam ederse yakında izlemeyi bırakacağım dizidir. dizi seksenleri değil de günümüzü anlatıyor gibi ve her bölüm belirli oyuncular gösteriliyor. ayrıca gereksiz konuları çok uzatıyorlar. kanımca bu diziyi dizi yapan müfit can saçıntı abimizdi. mufit abi gidince haliyle dizinin eski halinden eser kalmadı.
izlemedim, izlemek gibi bir çabam da yok.
konu şahane.
gerisi vasat.