bugün

Riv riv yapma..
güzel diziydi, sabahleyin kahvaltı sırasında keyifle izlerdim o diziyi.
güzel dizi. onlarca kez izlemişimdir.
trt'nin açık ara bir numaralı dizisi olmakla beraber, kayseri'deki iyi mekanlardan birisidir.
sahip olduğun şeye mutlu olurdun.
ama küçük ama büyük, ama ucuz ama pahalı.

şimdiki gibi sahip olamadıklarından dolayı mutsuzluk yoktu.
öyle bir bakış, öyle bir yaşayış yoktu.
Seksenler yeni sezon doksanbirden devam ediyor. Evin babası Fehmi Ayvalık'ta. Ah eski günler şarkısı eşliğinde Yıllarca oturduğu koltuğu gösterdiklerinde hüzünlendim ya.
maalesef babasız eksik kalmış dizi. diziyi eskiden izleyen biri olarak uzun zamandır izlemiyordum artık hiç izlemem herhalde. evet.
Şu anda evdekilerin izlediği trt1 komedi dizisi.
Eski hali çok daha güzel olan dizidir.

Sami bile güldürmüyor artık.
Eski tadi kalmayan artık fazlasıyla bayan, bizi fazlasıyla sıkan dizi. Sevinmiştik yeniden çekiliyor diye ama tadında bırakmak gerekiyormuş.
konu şahane.
gerisi vasat.
izlemedim, izlemek gibi bir çabam da yok.
böyle devam ederse yakında izlemeyi bırakacağım dizidir. dizi seksenleri değil de günümüzü anlatıyor gibi ve her bölüm belirli oyuncular gösteriliyor. ayrıca gereksiz konuları çok uzatıyorlar. kanımca bu diziyi dizi yapan müfit can saçıntı abimizdi. mufit abi gidince haliyle dizinin eski halinden eser kalmadı.
sibel yüzünden tadı tuzu kalmamış dizi. nerde o seksenli yıllardaki yaşanan siyasi olayların anlatımı nerde o ergun plağın nazlıya olan aşkı nerde o borç vermedi diye her seferinde niyaziye sinirlenen sami abi. güzelim dizi ne hale geldi. sibel gibilere kaldı. yazık. evet.
bu dizi bitmemişmiydi.
yavaş yavaş eski haline dönmeye başlayan dizi. evet.
Trt 1'de, hafta içi hergün, onbeş otuz civarlarında,yeni bölümleri yayınlanmakta. Kadro genişlemeye devam etmekte. Her bölümde yeni yüzler var.
Blue Jean dergisinin özel bir sayısı.
görsel
trt1'de yeni bölümleri yayınlanan dizi. son sezonunda çok değişmiş ve kalitesini bozmuştur.
360 tv sayesinde artık görünce kustugum dizi..

yeter amk 80 ler geçti amk..
Aşırı hastası olduğum muhteşem türk dizisi.

Ergun plak ve nazlıcan arasında ki yaşanan aşk beni çok özendiriyor lan *üzgün surat*

Adamımsım ergun plak.
bir dizi ama o yıllarda yaşamayan o yılları bilemez.
Dünkü bölüm, reytinglerde ab grubunda üçüncü olarak iyi bir başlangıç yapmıştır.
uzun zaman ara verip dönen dizilerden pek haz etmiyorum. ama izlediğim kadarıyla kaldığı yerden devam edebilmiş gibi. biraz Fehmi abi nin ağırlığı gitmiş gibi geldi. iki lafından biri serbest piyasa. çok itici geldi. diğer bölümler toparlayabilirler.
Yeni sezonun ilk bölümü an itibariyle trt 1'de başladı.