bugün

pipi kılları yess.
Ten uyumu önemli.
Dün geceki olağanüstü anlar içime boşalma sesleri inlemelere karışırken. Ben ve o uçtuk.
görsel

Nikahsız sevişmeyin.
kimmiş?
Seksim geldi.
seks ne demek ki ?
seks benim için 2. planda!
görsel
içinde romantizm yoksa şayet, afedersin gayet sikimsonik bir bakış açısıdır ve bir hatun kişisi yada er kişisine sahip olmayı gerektirmeyen masturbasyon dediğimiz kendi kendini tatmin etme eyleminin bir tık üstünde bir eylemdir.
Tutku yoksa eğer, ihtiyacınız olan tek şey sağlam bir kayganlaştırıcıdır.
Gidip milletin başına bela olmayın amk .s
Peşinden koşmak istemediğim, alışık olmadığım, bana uzak kalan bir aktivite. Çok fazla da kadınlarla iç içe olmadığımdan dolayı aramıyorum bu ihtiyacı. Ama olsa güzel olurdu tabi. Fakat benim tarzım değil devamlı kadınlar ile takılmak.
"Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power"

-oscar wilde

-frank underwood (büyük başgan)
insanların hayatını ele geçiren garip cinsel ilişki türü.
şahsen ben romantizm taraftarıyım.
bir türk hayal kırıklığı olarak seks diye başlık açılsa daha çok tutar bu başlıktan, kız uzun kalın tatmin etsin doyursun her şeyi versin istiyor ama hiçbir şey vermiyor koyun gibi yatıyor taklit yapmayı bile beceremiyor sonra götünü devirip kırvılıyor.

erkekse beni çıldırtsın, her dakika versin ne istiyorsam yapsın geceyi sevişerek geçirelim istiyor ama 3 dakikayı geçmiyor.

özetle tamamen hayal kırıklığısınız ibneler boşuna ballandıra ballandıra uzun uzadıya abartarak anlatmayın.
Kesinlikle aşık olunan kişiyle olması taraftarıyım, diğer türlüsü basite kaçma olur. Tutku diyorum bende.
karşılıklı sevginin ve tutkunun olduğu bedenleri tek vücut yapmak.
evlenmeden once kapali kutu, evlendikten sonra evlere senlik*
ihtiyaç.
saygılar..

emmeli, gömmeli..
Emmeli gömmeli.
sıvı karışımı, ani dopamin salgılanması.
pompik.
Kaldırdı, daldırdı. Taktik maktik yok bam bam bam.
Sevgiliyle bütünleşmek.
görsel