bugün

sabah gazetesinin haberine göre, yapılan araştırmalara göre seks yapmanın 237 nedeni varmış.
"anlaşılan sex yaparken çoğu kişi aynı nedenlerle bunu yapıyor verilen cevapların birbirine benzer olmasından ötürü bunu anlayabiliyoruz. Burdan şu sonucu çıkarabiliriz ki sex yapmak için herhangi bir neden aranmamalıdır.

( bugün itibariyle NTV'de yayınlanan bir programa konu olan ve programı sunan kişinin son noktayı koyduğu araştırmadır. Yukarıdakiler programcının dediklerinden alıntıdır. )
236. dan devam ediyorum..

236-ihtiyaç abi, insanlık için.. **
237 milyon başlık açabileceğim...türkiye'nin abaza gazetesi sabaha göndereceğim sıralamadır.
evrimin kanunlarina göre seks yapmanin tek ve yegane nedeni cocuk yapmaktir. baska hic ama hic bir sebebi yoktur. biraz daha acmak gerekirse, diyelimki cocuk seksle yapilmiyor olsaydi seks diye birsey olmazmis.
234. den devam ediyorum..

234-bizim mahmut abi 'koçum kalbe iyi gidiyormuş.' dediydi. işte benim asıl seks yapma amacım budur. her aksiyonda hatırlarım ben bu lafı. **
231. den devam ediyorum...

231-olaya başlamadan önce nedense aklımdan nickim geçiyor, sözlüğü hatırlıyorum.. **
(bkz: seks yapmanın 237 nedeni olduğu için seks yapmak)*
-Neden her gece seks yapıyoruz?
-Bilim adamları böyle söylüyor aşkım, sen sabah* gazeteyi okumadın mı?
230. dan devam ediyorum

230- insanın zihnini açıyor
229. kalkanı indirmek için.
227. den devam ediyorum

227- Güç boşaltımını sağlıyor.
225. den devam ediyorum

225- dili kullanmaya yardımcı oluyor.
222. den devam ediyorum

222- ten temasının güzelliğini gördürüyor.
221. den devam ediyorum...

221-herşey vatan için*..
değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dÂhi edilemez ilk maddesi ise olsa olsa;

1- arzulamak, istemek

olan nedenler yumağı.
219.dan devam ediyorum...

219. sonra arkadaşlara anlatması zevkli olduğu için.
218. den devam ediyorum

218- sabah ereksiyonu
niye döndükki 1'e diyip, 219.dan devam ediyorum.*

219(217 aslında)-çünkü eşşeğin zikinden dolayı..*

'ben yazana kadar yazmışlar ya 219'u iş midir bu?' diyorum ve ordaki 219'u sizin için 217 ile değiştiriyorum...
anketorleri sikme istegi. *
(bkz: seks yapmak için bahane aramak)
217. neden olarak; hayatta her şeyden mahrum kaldım, bari orgazm olayım, düşüncesidir.
214. den devam ediyorum...

214- orgazm sonrası öpüşmeye devam etmesi zevkli olduğu için.
213. den devam ederken gözlerinizden öpüyorum...

213-anketör olduğumuz için.. benim değil ama milletin bir bahanesi o sanırım.. **
1. yeğnileşmek için.