bugün

60 dakika içinde neden sonuç ilişkisinden kopulacağının habercisidir.
120 dakika içerisinde klozetle kanka olmanızı sağlar. başım klozete, klozet başıma..
240 dakika içerisinde zaman-mekan olayı da sizi terkeder.
okula su şişesi içerisinde en rahat sokulabilecek aykırı içecektir.
(bkz: olsada içsek)
50 cl lik bir şişe içildiğinde, tüm vücutta alev alev yanmayı yaşatan içeçek. nereden mi biliyorum? hala içiyorum. (bkz: minskaya belarussian vodka)
slav ülkelerindeki votka içiş tarzıdır.
çirkin kadınların azalmasına neden olur.
arka arkaya shot halinde giderse yerçekimi kanunlarını rahat 1 saatte değiştirecek olan içkidir.

öyle ki garsona "bana bir sek votka tek buz tek limon" derken ki karizmanız "valla öpüjeeemm abiiyğ" e kadar düşer, ayaklar altına alınır.
böyle içilince çirkin kadın kalmaz etrafta hiç.
insanın bağrını yakıyor aynı zamanda. lezizzzz.
harakiri hissi verir. herhalde böyledir ne bileyim daha önce denemedim harakiriyi. neyse midem charmeleon gibi oluyor benim. su bardağıyla içmeyin kesinlikle o yüzden.
gaviscon ile votkayı karıştırıp içmek lazım demek kokteyl olarak. şaka şaka gerizekalı olmayan öyle bir şey yapmaz. pikaçuyum deyip uçan çocuk aklıma geldi ve hemen evde denemeyin uyarısı atayım dedim.
bazen de yağmurda 'çar çar' diye ağlamak istiyorum. hem de nasıl.
acayip reflu yapar.
ben seyreltip iciyorum siz seyreltmeyin ise yaramiyor.
bol buzla ve kırmızı etle muhteşem gider ;)
mendeleevin buldugu votka, mendeleevin urettigi tablodan bile daha onemlidir.

onu bu kadar onemli, ayricalikli yapan sey ise, icindeki alkolle suyun kimyasal harikasi olan oranidir.

siz votkaya herhangi bir sivi kattiginiz zaman votka artik votka olmaktan cikar.

o yuzden ruslar votkayi hicbirzaman baska bir siviyla karistirarak icmezler.

votka ile beraber icilecek tek sey votkanin hemen arkasindan icilecek gercek domates suyudur.

gercek domates suyunun yogunlugu cok fazla oldugundan, votkanin arkasindan ictiginizde votkayla karismaz.

isin aslina bakarsan, hicbir icki baska bir ickiyle karistirilmamali. yoksa ortaya cikan seyin ilk ickiyle alakasi kalmaz artik.

not: alkol kullanmiyorum ama ruslarla yasayinca otamatikman bilgi sahibi oluyorsun boyle seyler hakkinda.