bugün

sebebi mutlaka vardır ancak bu sebebi terk edilen bilmez.
daha iyisini bulmuştur sebep olarakta senden iyisini buldum diyemez heralde.
kader kısmet işidir.
(bkz: kesin bir sebebi vardır) kız isterse bunu söyler istemezse ağzından tek kelime alamazsın.
sebepsiz değildir. sadece seni artık sevmiyorum, senden çok soğudum, başkasından hoşlanıyorum denilemediğinden sebepsiz gibi gözükür. böyle durumlarda sebep gösterilmemesi sen daha iyilerine layıksın, sorun sende değil bende tarzı klasikleşmiş yalanlardan daha iyidir. en azından seni kandırmıyorum ama yüzüne de söyleyemiyorum sen anla işte demek gibi bir şeydir. eğer terkedilen kişi çok aşıksa vah vah noldu naptım neden böyle oldu diye haftalarca kendi kendini yiyip bitirir ama sonunda beynini tekrar kullanmaya başladığında doğruyu kendisi anlayacaktır.
(bkz: tecrübe)
sebepsiz yere terketmesinde ki sebebi söylemeyen sevgilidir..

emin : nurcan seni sebepsiz yere terkediyorum !
nurcan : neden emin. bunun bi sebebi olmalı ?
emin : *.!?

edit: tam tersi de olabilir. yani terk eden emin değil nurcan da olabilir.
başkasını seviyodur bence.
Sebebini söylemeden terk eden sevgilidir.
ya artık tahammül edemiyordur ya da başkasını bulmuştur.
(bkz: oğlum bırak o kız kaşardı zaten)
allah belasını versindir, gebersindir.
en iyisi boş vermek, unutmaktır.
sevgi bitmiştir zaten.

alışkanlıkların hatrına, sevgi sanılıp ilişkiye eziyet ediliyordur.

sonra yoktan yere boktan bir ilişki biter.

geriye huzur kalır, sakinlik kalır.
sebepsiz gibi gözüksede bir çok sebebi vardır. başkasından hoşlanıyordur, sıkılmıştır, heycan yoktur veya kendince sebepleri vardır.

yazının soundtrack'i olarak müslüm gürses'ten 'son pişmanlık neye yarar';

Günler sessiz
Mahsun sensiz
Günler herzaman telaşlı
Yanlış nerede aklım sende
Suçum neydi sormadın

Çektin gittin
Dinlemeden
Bana birşey söylemeden
Yıllar sonra dönsende nee

Son pişmanlık
neye yarar
herşeyin
bedeli var
olmadı yaaaar
ilişkiyi kafasında pkolojik olarak bitirmiştir ve o saatten sonra neden gittiğinin hiç bir önemi yoktur. ve bitmişse bu ikinizden de kaynaklanıyordur, ya da 3. bir kişiden.
başka birini bulmuştur. boynuz yemekten iyidir sebebsiz terk etmesi.
Sebepsiz yere terk edilmez. Yok öyle bir dünya. Belli ki ya birisini bulmuştur ya da birisini bulmuştur kesin birisini bulmuştur o pislik.
bu kişiler mesaja cevap vermeyip aynı anda facede durum paylaşan kişiler olup dışlanası, rencide edilesi insan topluluğudur.
sebepsiz değildir, ayrılık konuşması yapmayı sevmiyordur.

darlamayın insanları arayıp.
sizi geleceğinde görememiştir ve evlendikten sonra aldatmak yerine şimdi ayrılmayı tercih etmiştir, takmayın kafanıza.

yapacağı açıklamalara çözüm bulamayasın, bu iş daha da uzamasın diyerek açıklama yapmadan ayrılık metodunu seçer.
Aslında bir sebebi vardır ama size soylemiyordur. Hele ki uzun ve ciddi bir ilişkide bunu yapıyorsa ne kendine ne yaşadıklarına ne de size saygısı vardır. Kurtuldugunuza sevinebilirsiniz.
sevgililerimin yüzde 95 i dir.