bugün

avustralya nın en kayda değer tv kanalı ..
uluslararası dizileri yayınlayarak avustralya nın cnbc-e si denebilecek kapasiteye ulaşmıştır.
ayrıca abu ghraib hapishanesindeki hayvanlıkları yayınlayarak amerika yı hafiften zor durumda bırakan kanal ..
small business server.
(bkz: siemens business solutions)
sözlükten bihaber sahis.

(bkz: günlük hayatta sözlük formatında konuşmak)
bir çeşit fermuar üreticisidir. kendinden daha meshur olan için (bkz: ykk).
2008'den itibaren haziran ayı içinde ders yılı bitiminden sonra gerçekleştirilecek , OKS'nin yerine geçecek olan Seviye Belirleme Sınavı.
Taslak yönergeye göre, ilköğretim 6. ve 7. sınıflar için uygulanacak SBS, 2008 yılından itibaren uygulanmaya başlanacak. Sınav, eğitim-öğretim yılı sonunda gerçekleştirilecek. Öngörülen takvime göre, ilköğretim 6. sınıflar 22 Haziran 2008, ilköğretim 7. sınıf öğrenciler 29 Haziran 2008 tarihinde SBS'ye girecek.
dersanelerde sınıflar test çözme becerisine göre yapıldığından sınıf belirleme sınavı olarak kullanımı da mevcuttur.
(bkz: seviye belirleme sınavı)
dershanelerin ekmeğine yağ süren devlet saçması. sinirlenmemek elde değil.
her ne kadar bakan kaldırılacağını açıklasa da içinde bulunduğum dersane sisteminin ekmeğine yağ süren sınav.
bugün saat 6. sınıf öğrencilerinin 10.00 girdiği yarın ise 7. sınıf öğrencilerinin 10. 00 'da gireceği sınav.
oks denen şeyden çok çok mantıklı bir sistem. umarız öss için de aynı sistem gelir. sorulara baktım biraz, doğrudan ezber sorulmamış. güzel bir gelişme.
6. sınıfta dersanelerin farz olmasını sağlamış saçmasapan uygulamadır. Erken başlasın temeli sağlam olsun diyenlerin ise çocuğunu ilkokul 3 ten dersaneye vermesi ihtimalini de yaratmıştır ayrıca.**
22 haziran 2008 itibariyle 7. sınıf öğrencilerinin girmiş olduğu sınav.
6. sınıflar için oldukça basit olan sınavdır. kardeşim * seksen sorudan sadece iki yanlış bırakmıştır. büyük ihtimalle şimdi sınavda olan 7. sınıflara da çok kolay olacaktır.
soruların çok kolay olduğu sınav . bilgiden çok yoruma dayalı sorulara yer verilmiştir . 6. ve 7. sınıflarda bütün soruları yapan birçok öğrenci çıkacaktır .
Oks'nin yerini alacak olan yeni sınav sistemi.Acılımı Seviye Belirleme Sınavı olan sistem 2008 yılında devreye girdi.Bu yeni sistemde 6,7 ve 8. sınıf ogrencileri heryıl sene sonunda yapılacak sınav ve karne notlarının ortalamalarıyla liselere girecekler.ayrica (bkz: Oks).
zamanın ötesinden gelen edit: 7. sınıfta girdigim , bu sene tekrar girecegim icin hergun kufrettigim sınav sistemi.2 senedir sınav gununu dusunmekten ebemiz zikildi.**

Zamanın Ötesinden Gelen Edit: Bu Sene Tabirim Dogruysa Eger Adeta Sıçırttıgım Sınav.. * *
oksden hallice. milli eğitim bakanlığının yeni sistemi kapsamayan öğrencilere yaptığı bir hainlik. bu entry potansiyel göte girebilir bir entrydir doğru, bize giren girmiş zaten, bu girse nolur, girmese nolur? bizim zamanımızda olsaydı şimdi ankara atatürk anadolu lisesindeydik anasını satayım, şimdi düz liselerde sürün dur. bunu bize yapmayacaktın milli eğitim.
sözlükte, girecek yazarın olmadığını umduğum, 6-7-8. sınıf öğrencilerine uygulanan liseye giriş bızırı.
OKS'nin yerine çıkan eğitim sisteminin yaptığı en mantı iştir.Aferim aferim,biraz daha çalışmaları gerek yalnız.Adam olucaklar.
Türk eğitim sisteminin yeni keşfedilen işkencesi.
lgs yi kaldıracağız diye söz veren zavallıların ürettikleri yeni işkence.
çocukların ergenliğe geçiş döneminde onları 3 kere öldürmekle aynıdır.
çocuk zaten kendi ve çevresiyle savaşıp birey olma olgunluğunu yaşamaya çalışırken bir de bu saçma ve acımasız sınav yüzünden çocuklarımızın hayatı başlarına her yıl yıkılmaktadır.
kardeşimin girdiği sınav. efendim kendisi denemelerde 480 yaparken bu sınavda 460 yapmıştır. bok bir sınavdır vesselam...
sözlük yazarlarını ilgilendirmeyen, banane ulan ben mi giriyorum sinava dedirtecek sınavdır... yazarların ilköğretime gitmediğini varsayıyoruz fakat bazı yazarlar var ki bunlar anaokuluna bile kabul edilemeyecek kadar zeka yönünden yoksundurlar. bunu da belirtmekte fayda var.
yapılandırıcı öğrenme teorisine dayalı eğitim tarzının kullanıldığı orta okul çağındaki öğrenciler için uygulanan seviye belirleme sınavı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar