bugün

(bkz: babam)
berberin saçı keserken arada sürttüğünü hisseden kişiler eminim olmuştur böyle durumlarda başvurulabilir.
6 yıldır 3 numara gezdiğim için artık berbere 20 lira bayılmaktan bıktım. aldım bir makine ve 2 yıldır kendi saçlarımı kendim kesiyorum.
Samimi erkek ve becerikli öyle bir adam tanıyorum . Çok samimi ve sıcak bir adamdı.
(bkz: Keşke evlenseydim)
Cool adamdır.
cimri olduğum için değil, başka insanlara bağımlı olmayı sevmediğim için kendim kesiyorum.
başkalarına yaptırdığınız bazı işleri kendiniz yaptığınızda kendinize olan güveninizi de artırıyor.
makinam bozulmadan önce bazen yaptığımdır. zaten sinüzit var kısa kesmem gerekiyor. ver 3 numaraya gitsin.
Ben değilim ama imkanım olsa olurum.
Ben de bazen kendim kırıklarını kesiyorum eh malum bu devirde kimseye güven olmuyor. * *
bir hışımla yapmış olabilir. o her daim okyanus dalgası misali dalgalanan saçlardan direkt sıfıra... sanırım bir süre şapkayla gezecek erkektir bu yüzden.
görsel
Çohta güzel keserim,çohta iyi keserim taam mı, efendim şu erkek şu şekil keser, bu erkek bu şekil keser. Hiç kimsenin kesmesine herkes karışamaz.
görsel
enselere ne yapıp ne edip ekstra özen göstermesi gereken erkektir ayrıca. yoksa yarrak gibi olması olasıdır.
berberde yüz kişiyi tıraş eden bir makineyle tıraş olmak kabus gibi.
evde de sakal faciası yaşadım yine mecbur berber.
bir kez de sigaradan sakalım yanmıştı geri dönüşü olmuyor sakat işler.
şöyle sağlam bir kadının eline ustura vereceksin al sana adrenalin.
Pandemi mağduru erkektir.
yıllardır saçımı kendim keserim. numaralı değiştirilebilir başlıkları olan şarjlı bir tıraş makinesi ile sabit tek numara tıraş ediyorum saçlarımı. saç, kaş, sakal, bıyık diye devam edip bitiriyorum.
Ara makas ile seyreltme olabilir ancak tam kesim tecrübe gerektirir. Keseyim derken ırgat sıpasına da dönebilirsiniz.
ben bir keresinde pandemiden önce kendim kesmiştim ama yamuk yumuk olmuştu sonra ablam bir numaraya vurmuştu ve o günden beri saçlarımı ablam kesiyor.