bugün

"karı gibi" ifadesini hala kullanabilen denyolardan çooooook daha yeğdirler.
erkekliğin yüz karasıdır. evet.
işin ucunu barış mançoya bağlayarak tartışmanın bitirici hamlesini yapıyorum.
arkadan bağlayıp jöle kullanıyor birde takım elbise giyiniyorsa pek bir karizma oluyorlar. tabi bu durumda sinek kaydı traş olması lazım.
bir zamanlar bendim bu. takmayın kafaya böyle diyen dengesizleri. içinizde kalmasın uzatın gitsin.
Metalci erkektir. Seksenler modasını sever, bu klasmanda yer almaktayım.
kemalisttir.
Vücuttan çıkan kılın uzunluğu da mı cinsiyete bağlandı?
tek uzun saç kadınlarda mı olur peki?
peygamber efendiniz de saçını uzattı, o zaman o da kadın hadi tartışın aranızda bakalım.
bende uzatıyorum at kuyruğu yapıyorum paşalar gibi de erkeğim koçum naber?
tek uzun saç kadınlarda mı olur peki?
peygamber efendiniz de saçını uzattı, o zaman o da kadın hadi tartışın aranızda bakalım.
bende uzatıyorum at kuyruğu yapıyorum paşalar gibi de erkeğim koçum naber?
Hiçbir zaman sahip olmadığım ve şimdi de sahip olmak istemediğim saç stiline sahiptir. Yanlış anlaşılmasın yakışmayacağını düşündüğüm için bu şekildedir. Aynı zamanda bazı dizilerde savaşçılara ayrı bir hava kattığını düşündüğüm bir saç stilidir.

(bkz: Ragnar Lodbrok)
Karı gibi mi. Kime göre neye göre.
her daim nahoş bulduğum bir görüntü olmuştur.
zira enseyi geçtikten sonra pek hoş görünmüyor.
(bkz: karı sensin erkek sana girsin)
Kafalar matiz.
saçımı karı gibi uzatıyorum gizli gay değliim telefonum ağdacı kadın telefonu gibi her harften en az 10 tane kız ismi var .
Cahil ve geri kafalı söylemi.
keller ve bonus kafalılar tarafından efil efil kıskanılan erkektir.
Şöyle açıklanabilir... bazı adamlar saçını uzattığı halde modeline bakıyorsun falan, "adama yakışmış, bizimki gibi dökülmüş değil, uzatsın" diyorsun.. kimisi dalgalı yapıyor, gölge falan attırıyor, adamın yüzünü çıkart beyninde, bir kadın yüzü koy, sırıtmıyor.. mesela hakaret değil, armağan çağlayan'ın saçı bana hep böyle gelmiştir.. bu grup için bu ifade benim de aklımdan geçiyor.

Aslında gıcık olduğum kesim bu da değil.. ön tamamen dökülmüş, arka taraf 40 cm at kuyruğu, yaş gelmiş 60'a... yaşına göre bi ağırlık kazan, bi ergen hareketi yapma... birşey denmiyor tabii ama güzel durmuyor.
sakalı varsa ağır sikicidir.
Eski Çin yazıtlarında Türkleri tanımlarken;

Sarı örgülü saçları dalgalanıyordu at üzerinde ve kapandı göz kapakları yorgun mavi gözleri üstüne.

Biçiminde yazar. Ortadogu'lu insanimsilar rahatsız olsa da uzun saç erkeğe yakışır.
bu adam karı gibiyse sen nesin?

https://galeri.uludagsozl...ibi-uzatan-erkek-1680363/
Matematikçimizin tıraş parasını karşılamayı teklif ettiği kişi.
Aşağılamak için kadın benzetmesi kullanan geri kafalı beyanı.
karı gibi? geri kafalılık.