bugün

Kendini böyle sev.
hiç uğraşma kazıt abi. hatta al eline mac3 kendin kazı. hiç uğraşma öyle rahat öyle ferah ki. üstüne bir de kendie ait bir tarzın olur girdiğin ortamlarda. aynı sakal traşı gibi. 3 günde bir cırt cırt. oh parlıyo ne güzel. zevkine göre top sakal, küpe ne bileyim değişik sakallar. ben sakal bırakmadım o ayrı. ama sen istiyosan bırak abi. hatta mümin sakalı bırak. valla bak mümin sakalı bırak. 1 yıl sonra uzatmaya başlayınca göreceksin ki kalan saçların çok daha sağlam. ha bir de şampuanı kes sabun kullan. ama kaliteli sabun. hacı şakir olur. mümkünse de zeytinyağlı. valla bak!
bazı mevsimsel dökülmeleri saklı tutarsak(bu herkes de görülebilir) stres yapmayın yağlı yemeyin şampuanınızı sık değiştirmeyin bu arada piyasada satılan tüpler saç pek çıkarmıyo ama dökülmeyi önemli azaltıyo tabi bu başlıktaki tavsiyeleri harfiyen uysanızda kimse size şimşir tarak kullanma garantisi veremez.
peruk takın ama saç ektirmeyin. ekseniz de dikseniz de takma çük gibi duracaktır.
bim'den biobis alıp kullanmayın da gerisinden umutluyum.
kerastase diye bir şampuan var. kullanın onu. keratin desteği sağlıyor saçınıza. ayrıca badem yağı, yılan yağı tarzı karışımları da kullanabilirsiniz. bir de bemix ampuller var. şampuanınıza ya da hazırlayacağınız yağ karışımına ekleyebilirsiniz onlardan da.
yumurta sarısı sürün.
kılla tüyle uğraşmayın, siktiredin.
1) Sağlıklı beslenin. Sonuçta yediklerimiz ve içtiklerimiz bizi oluşturur. Protein eksikliği saç dökülmesinin en önemli sebeplerindendir. Protein içeren yiyeceklerden bağzıları ; Yumurta, et, tavuk, balık, süt ve peynirdir.
2) Stresi hayatınızdan uzaklaştırın. Saç dökülmesinin ana sebeplerinden biride strestir.
3) Bakamıycağınız saçı uzatmayın. Saç uzadıkça güçsüzleşir ve hava şartlarından daha çok etkilenir. Kırılmış yağlı veya çok kurumuş saçlar daha çabuk dökülür. Saçın sebum değerini uygun düzeyde tutmak için bioksin gibi özel şampuanlar kullanın.
4) Aktarlardan aldığınız badem yağını haftada birkez kullanın.

Sonuç verecektir. Ama yinede bir dermetoloğa görünmek gerekir çünkü saç dökülmesinin sebebi başka bir hastalık olabilir. Troid veya deri hastalıkları gibi. Geçmiş olsun.
saçı kel olmuş kişilere verilecek tavsiyeler.

kel olan bölgeyi ayakkabı boyasıyla boyayın.çantanızda ayakkabı boyası taşımayı unutmayın.
sevmeyi beceremiyorsanız eğer; becermeyi sevin.
Saçınızın kel ( ! ) olması önemli değildir, önemli olan kelliktir. takmayın kafanıza yada peruk alıp takın kafanıza. bilemedim şimdi.*
gelişen teknolojiyle çük kılları saçlara monte edilebilecekmiş. içiniz rahat olsun.
kelliğin iyi yanlarına odaklanın.
saç ektirin.
(bkz: kelliğe kesin çözüm)
kertenkele sidiğini sürün kesin geçer.
(bkz: saçım kel oldu)
saçın kel olması günümüzde ciddi bir sorundur. şimdi size sadece 4 ay kullanarak orman gibi saçlara kavuşmanın formülünü söyleyeceğim. Denenmiş, onaylanmıştır.

Malzemeler:
Doğum kontrol hapı
Şampuan

Şimdi, 4-5 adet doğum kontrol hapını kırıp şampuanınızın içine atın ve iyice karıştırın. Kafanızı eğip bu karışımla yıkayın ve vücudunuza değmeyecek şekilde durulayın. (Vücudunuza değmesi sonucu değdiği yerde de kıllanma olur.) 4 ay sonunda bana binbir dua edeceğinizden şüphem yok.

Bol saçlı günler.
Baktiniz olucak gibi degil, vurdurun gitsin sifira.
her gece sperm örneklerinizden bir kısmını kafanıza sürün. 3 haftaya kadar her yerinizden kıl fışkıracak.
vurdurun gitsin.

yok lan sıfıra vurdurun, yanlış anlamayın.
bioxin deniyorum ama fayda etmiyor sözlük kral gibi çam yağına geçiş yapıcam. var mı daha önce deneyen mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.
üzülmeyin beyler.

bir gün hiç olmayacak. o günden iyidir bu günler.
Arkasından bakmayın. Daha fazla dökülüyor.