bugün

sırf kadının saçını gördüğü için sapıtan ve bu yüzden bütün kadınları örtmek isteyen sapıktır.
sapık değil sağlıklıdır. sana ne kardeşim elalemin fetişinden. ister saçtan tahrik olur isterse de ayak serçe parmağından.
kıldan artık tahrik olunuyorsan +30 diyebiliriz.
aynı saç erkekte olmasına rağmen ama nedense kadının saçını gördüğü için sapıklaşmaktır.
(bkz: bastırılmış cinsellik)
alüminyum, çelik ve mukavvadan tahrik olan sapık değildir ama. bunu belirtelim baştan.

arkadaş adam damacanadan tahrik oluyor.
bende bu başlıktan tahrik oldum. sapıkmıyım acaba düşündürten başlık.
duvara bakıp tahrik olan var aq saç hafif kalıyor yanında.
(bkz: bana bilmediğim bir şey söyle)
saçı kapatmayı giyim konusunda belli bir bütünlüğün parçası gibi görmeyen bir trollün kendince serzenişidir.
niye sapık damgası yediği anlaşılmayan insandır.
tahrik olmanın nesi günahtır, kötüdür , ayıptır?
bütün sorun kadınları kapatmak için erkeklerin tahrik olmasını bahane edenlerden kaynaklanıyor. sanki tahrik olmak kötü birşeymiş gibi.
mesele tahrik olmakta değil, tahrik oldun diye birini taciz, tecavüz etmekte. onun özgürlüğünü gasp etmekte. sırf bu ihtimal yüzünden bütün bu gereksiz yük kadınların sırtına bindiriliyor. madem öyle acıkmayı da yasaklayın. aç insan da çalabilir sonuçta , değil mi?
orospu çocuğudur.. saçtan tahrik olanlar size sesleniyorum, hepinizin amına koyayım..
saç kavurmadan tahrik olmamak elde değildir.
ancak düz keratinden insan saçından bahsediyorsak biraz saçmadır bu tahrik olmak. hani g*tten bacaktan göğüsten olunur da saç ne arkadaşım s*ktir git.
saçtan tahrik olmayan erkeğim diye gezinmesin ortalıkta. gizli ibneler sizii...
Olum önceden tel sapıkları felan varmış yapmayın etmeyin.
Doğru bir önermedir.
Ve bu kişilerden dolayı kadınlar başlarını kapatmakta.
saç derken bildğimiz saç dimi aman allahım erkek değiller .
saçtan tahrik olma meselesi, kadınların başörtüsü meselesinin en can alıcı noktasıdır. amaç, erkeğin kadından tahrik olmamasıdır. anlamadığım kısmıysa bir erkek saçtan neden tahrik olur!
Bunun başka bir açıklaması yoktur. Saçtan tahrik olan sapıktır.
Sapıkmışım swh.
tahrik olan varsa kendi iradesini sorgulasın kadınların suçu yok.
Aynen de öyledir.
ben sadece beline kadar uzun olanlardan tahrik oluyorum domaltınca o saçlar dizgin görevi görüyor haklı gerekçem bu.

sapık mıyım teşekkürler.
olm islam öyle sapıklar varsa diye onlardan bile korumaya çalışıyor işte, kadına kapat diyor sapığı da taşlıyor gerekirse öldürüyor daha ne yapsın. bu kokuşmuş zihniyet gibi 10 senede hapiste besleyip dışarı salmıyor.
Nolmuş yani yakışıklı erkek saçından tahrik oluyorsak.