bugün

Beyazıtta sahafların orda, kitap satan biri vardı. Saçı belinde sakalı dizindeydi.
Geçen ay yapmıştım sonra kestirdim.
Kuşkusuz çok ilginçtir. Kız arkadaşım vardı, saçları beline geliyordu. Bense kel.
çıplak bir kadının bele kadar inen saçları göğüslerini hem gizler, hem de gizlemez. keşke bütün kadınlar saçlarını bele kadar uzatsalar.
not: hiç bir saç bakım ve şampuan firması ile ilşkim yoktur.
Saçım ombreden dolayı uzayamıyor yıllardır. Her ombrede kısacık kesiyorlar "yok renk farkı oldu yok kopmuş kırılmış"
Tabi kopar kırılır. Kuaförler düzgün yapsa böyle mi olur? 5000 lirada veremiyorum yani bir ombreye kusura bakmasınlar. Herkes çok yakışıyor rengini değiştirme diyor. Ya sarı saç ya uzun saç anlayacağınız. Yalnız bu sefer bir karar aldım uzatacağım. Öyle 10 santim saç kesmelerine müsade etmeyeceğim. He bele kadar da değil! O da estetik değil.
Köylü Kezban işidir maalesef.
(bkz: bele vaziyyatin içine soxum)
saçları belinde çıplak bir kadın görseniz, o anda fotoğraf sanatçısı olmak istersiniz.
muhtemelen 1-2 yıl içinde burun estetiği yaptıracaksınız demektir.
Benimki bele değil şele geliyo.
Saçın insanı var dedirtir.
Ne gerek vardır, yıkaması, taraması, bakımı, kurutması, toplaması hepsi birer eziyet ve zaman kaybıdır.
Hayatı bı kadar seviyor olamazsınız!?
Hayır yani Rapunzel olsan nolacak, kule mi kaldı, adam mı kaldı, napacan bacım?!
ele dolamak icin omuzu gecmesi yeterli.
ama tek tur dolamak lazim.
sıkı olsun kacamasin.

gerisi gereksiz.
babamın karısının beni zorlaması sonucu saçlarım belime kadar uzamıştı. yalvarıyordum kısacık, teyzeler gibi kestireyim diye. o evden kurtulunca hemen kestirdim tabii. rahatım artık.
Liseden sonra saçlarımı uzatmaya başladım. Öncesinde çok kısaydı. Sonra saçlarım ele geldi. Ondan sonra dile geldi. En son meme ucuma kadar inmişti. Sonra kestirmek zorunda kaldım. Uzun yıllardır kısa saçlarım var.
görsel
Türkücü Filiz Özden aklıma geldi.Onun da saçları efsaneydi.
Gerçek dişilik alemetidir. Biraz güzel bi kızsa insana şiir bile yazdırır. Ama bele kadar saç aynı zamanda kritik sınırada dayanmış olur. Yani daha uzunu daha güzel görünmez tam aksine doğal olmayan bi izlenim uyandırır. Adı üstünde bele kadar olmalı göte kadar ulaştımı grafiğin yönü aşağıya dönmeye başlar. Muhtemelen sıçıp işemeyi de baya zahmetli hale getiriyordur.
sonsuz fantazi konusudur. saçları bele kadar olan kadınları berberlerden koruyalım.
bu kadar uzun saçlıların , duş sırasında saçları dökülür ve popo arasın girer.
sonra onları popo arasında çıkarırken , ayhşşş oyjhşşşş derler ...
bence sırf bu keyif yüzünden o kadar uzatıyorlar.
yoksa ne o öyle kezbonetti gibi.
bele vaziyyatin içine soxum.
beğle beğle mi?
çok kötü.