bugün

gayet yaygın olan bir hastalıktır. başlığının açılmamış olması üzücüdür. efenim yok mudur ilkokulda öndeki kızın saçını çeken piçler. biziz işte. hangimiz yapmadık ki? işte bu kişiler, geleceğin saç fetişistleridir. ilkokulda öndekinin saçını çeker, lisede dişi kankalarının saçlarıyla oynar, ellerini sevgilisinin vücudundan çok saçlarında gezdirir, ilerde saçlarını uzatır, rejoice reklamlarının baş karakteridir.
karşı cinsin saçlarından fazlasıyla etkilenme durumudur. kriterleri kişiden kişiye göre değişir ama saçlar bakımlı ve dikkat çekiciyse saç fetişisti kişiye mükemmel bir haz verir. dokunmak ve hissetmek ise olayın katarsisidir.
(bkz: topuz saç)
saç rengimden dolayı sıkça karşılaştığım insanlardır. saçlarımı 2 haftada bir kırmızıya boyatmak şartıyla evlenme teklifi bile aldığım olmuştur!
(bkz: turbanli fantazisi)
türbanın doğuş sebebidir.
saçtan tahrik olma durumu. fetişizm denen şeyden habersiz olanlar tarafından sapkınlık olarak görülebilir ve fetişizmin bence en kötüsüdür. şöyle ki; eğer ayak fetişistiyseniz rahatsınızdır, çıplak ayak görme olasılığınız azdır. ancak saç fetişistiyseniz işiniz zordur zira türlü türlü güzelliklere şahit olursunuz ve bir yerden sonra kafayı yeme raddesine gelirsiniz.
Fetişizm bakımından bende en belirgin olanıdır. Lakin bende boyalı saçlara karşı az işlev gösterirken kısa saçlara karşı işlevsizdir. Özellikle dağılmış veya özensizce bırakılmış, toplanmış saçlar ve dalgalılar favorimdir.
(bkz: trikofili)
Ömrümden ömür götürmüştür. Neden saç sevdiğimi ben de bilmiyorum.
anadolu'da amiyane bir tabir vardır "kılda keramet olsa götünde çıkmazdı" diye...
bunun için anlamayorum; bir kadının saçına bakıp veya bir erkeğin bıyığına bakıp iç geçirmeyi.
Kuşkusuz hiç bu yüzden reddedilmedim. Ama gidip bulacağım reddetsin diye. Sonra "ühühü ne yapayım, beğenmedi değil, beğenip beğenmemesinin söz konusu olacağı bir saçım yok" diye söylenmek istiyorum. Geçerli bir neden olduğu için değil, bahane olsun kafa şişireyim 7/24 melankolik takılan cüretkar kimseler gibi. Allah affetsin.
Yakında başlığı yüzünden tüm sözlüge sirayet edecek akım.
güncel Önemli Başlıklar