bugün

http://haberler.com/secim/2015/

Mor renklere odaklanın.
bursa hayatta satmaz, ankara da oyle. digerlerini bilemiyorum amk.
abi merak ediyorum bu başlığı açmak için çok düşündünüz mü.
Kimseye güvenemiyorum bu ülkede amk her şehirden bi kısım insan bu şerefsizliği yapar.
(bkz: washington)
moskova dır.
izmir.
güney doğu.
rize, bu kadar goy goycu olduğuna göre anında dönerler.

(bkz: zaten biz rum pontusduk)
Trakyadır.

(bkz: adaş beğendiysen satayım sana)
Elazığ değildir.
Yozgat, Konya, Diyarbakır, Rize, Mardin, Hakkari.
Doğu ve Güneydoğunun tamamı,adım gibi eminim buna....
içinde arap kökenli insanların yaşadığı şehirler.

(bkz: araplara güven olmaz)
izmir, Van
bartın ve ısparta. farkedilmediklerini düşündüklerinden küslerdir vatana.
Rizedir.
hiç bir şehir bizi satamaz, öyle bir dünya yok.
Satanın başına gelecekler belli.
izmir mümin kardeşlerim.
Satmaz ama içlerinde hdpkk truva atları ihanet eder.kalenin dışındaki tehlikeler belli içeriden nereden geleceğini kestiremiyorsun.
doğudan ziyade yobaz memleketlerin ilk döneceği kesin olduğudur.
doğu diyenin ve güneydoğu'yu genelleyenin ta amk. doğu anadolulu türk evladıyım ve erzincan, erzurum, kars, elazığ, ığdır, ardahan gibi türk nüfusun çok olduğu şehirler çok nene hatun ve mihrali bey çıkarmıştır, çıkarır da. ağrı, muş, bingöl ve bitlis'te de türkler var. tarihimiz doğulu türkmenler ve karapapak türklerinin yazdığı kahramanlık destanlarıyla doludur.

güneydoğu'da da adıyaman ve gaziantep başta olmak üzere şanlıurfa ve diyarbakır'daki türkmenler de gözardı edilmemelidir. güneydoğu'daki barak türkmenleri ve karakeçililere laf yok!

hakkari ve şırnak için aynı şeyi söyleyemem. onda mutabıkız.

doğu anadolulu ve güneydoğu anadolulu türkler kadar başınıza taş düşsün! zaten içimiz yanıyor, öfkemiz ve kinimiz dorukta, bir de türk geçinenler bölgemize türk kanı taşımayan soysuz piçler yüzünden hakaret ediyorlar. yetti artık!
o değil de başlık açıldığında girilen entrylere baktım, yorumlayanların hemen hepsi suriye ile olacak bir savaş için klavye oynatmışlar. zaman, nelere kadirsin..

şimdi savaş çıksa karşımızdaki devlet hangisidir? gelecek (eğer olursa) yıllardaki düşmanımız yine aynı düşman mı olacak? biz böyle akla karayı karıştırmayı ne zaman öğrendik?

--------------------------

iç savaş mı? iç savaş çıkacaksa veya çıktıysa, zaten satılmış bir sürü şehrin var demektir.
Diyarbakır ilk satar sonra Hatay.
Şehirleri bilmemde klavye kahramanları kesin satar. Oturup sozlukte, facebookta vatan kurtariyorsunuz, hükümetler kurup indiriyor, PKK yı bitiriyorsunuz ya. O iş öyle değil iste.
güneydoguda hdp yönetiminde olan 12 il.