bugün

entry'ler (75)

göbeği açık giyinen kızın namusu

Namusu bilmem de işimde olmaz kimsenin namusuyla. Bazı çirkin kadınların pazarlama stratejisidir.

kemal kılıçdaroğlu

Bakanın yanlışlarını kendi ahlaksızlığı ile örtmeye çalışan, röntgenci genel başkan. Chp sabah akşam akp yi nasıl aklarım diye düşünüyor olabilir mi?

mustafa kamal i sevmiyorum çünkü

Kurtuluş savaşından sonra ülke ingiliz sömürgesini kabul ettiği için son padişah ingiliz gemisiyle sürülmüş olabilir mi? Yoksa mustafa kamal bir savaşta ingilizleri yendi de benim mi haberim yok.

kasetli atari ile oyun oynamış efsane nesil

78 liyim. Comodore 64 ü pek değilde atari 2000 i bilirim. Cin aliye basketbol oynatmisliğim var.

gecenin sözü

Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez.

21 kasım 2015 real madrid fc barcelona maçı

Türkiye şike ligini izleyen malların asla anlayamayacağı maç. Burda da çok para var ama şike yok.

kitap yazacak olsanız son cümlesi

Bunu yazan tosun, okuyana ......

18 yaşında 6 kadınla yatabilmek

Herkes pantolonunun içinde saklarken arkadaş ağzında saklıyor herhalde. Eskiden anlatmak iyi aile terbiyesi alamamanin göstergesiydi.

14 kasım 2015 samanyolu tvnin uydudan çıkarılması

Ergenekon davasi sirasinda en ağır küfürleri ettikleri stv kapatılınca bu sefer savunuyorlar. Akp düşmanlığı sizi daha nerelere götürecek acaba.

saygı duruşunun çok saçma olduğu gerçeği

Ne yapacak ki ataniz Fatiha yi yasin i ayakta dikilin hepinizin anlindan öpücek ileride.

atatürk e tapıyorum ve bununla gurur duyuyorum

Aferim atatürkçülüğü ne güzel anlatmişsin. Anitkabire tapinmaya gidiyorsunuz deyince kızıyorlar bir de.

kız arkadaşının giyimine karışan yobaz it

Annelerini mini etekli görmek istediğim bu kadar gavatı nereden buldun sözlük. Yobaz olmayin annenizde giyebilir minileri...

atatürk ün halkı kandırdığı gerçeği

Ölünceye kadar devlet başkanı olması diktatör olmamasının en büyük kanıtı evet. Ayrıca kandırılan filan yok. ingilizlerin fransizlarin tek kurşun atılmadan kendi istekleriyle gittiğini herkes biliyor.

sinir bozan reklamlar

Kesinlikle penti reklami 50 tane şeyim olsa o kıza .... Neyse!

10 kasım da kazık gibi ayakta durmak

Bir tür tapinma ritüeli.

mustafa kamal i sevmiyorum çünkü

Atasina tapmaktan beyni gelismemiş görüşünü küfür ve hakaret etmeden savunamayan milyonlarca insancığın yetişmesine sebep olmasi bile yeterli sebeptir. Bir kere de küfürsüz savunsaniz atanizi okuyacagimda yok siz de o kapasite.

devlet bahçeli

Bir de rte ye diktatör diyorsunuz ya. Adam koltuga yapisti kalkmiyor. Gerci ben gayet memnunum kendisinden sayesinde mhp hicbir zaman tehlike olamadi.

2 kasım gazete manşetleri

4 yil daha s.s akp ateistlerin gazeteleri.

yabancı basında erdoğan ve türkiye düşmanlığı

Sözde atatürkçüler kendini lerini avrupaya israile satmis bile. Ateist düzenininizin yıkılmasımı derdiniz.

oyum ak parti ye çünkü

Her firsatta tartismak yerine hakaret eden dinsiz kitapsiz chp lilere inat akp. ingiliz gazetesi yahudi gazetesi akp ye oy vermeyin diyorsa yapilacak en dogru sey akp yi secmektir. Capulcu ayyaslarin kafasi basmaz.