bugün

en seksi varlık olan sarışınlar erkekleri baştan çıkarmak için saçı sarı olan veya boyatan kimselerdir
-sarışınlara kazaların %90'ının evde olduğunu söylerseniz ne yaparlar?
evden taşınırlar.
-sarışının biri elektrikler kesilince yürüyen merdivenlerde 7 saat yanlış okumadınız 7 saat mahsur kalırlar.
-sarışın pizza ısmarlar.pizzacı ''6 parçaya mı yoksa 8 parçaya mı böleyim? diye sorar
sarışın 6'ya böl 8 parçayı bitiremem der.
-bir ampülün değiştirilmesi için en azından 4-5 sarışına ihtiyaç vardır.
ikiye ayrılırlar:

(bkz: aptal sarışınlar)
(bkz: sarı çiyanlar)
aptallar değildirler.
ama zeki de değiller.
güzel, hiç değiller.
rusya da, almanya da olsan esmer diye yanarsın.. türkiye de az oldukları için revaçtalar hepsi bu.. sarışın sevgilim olma ihtimali var ama olmayanlarda saçlarını sarıya boyatabilirler..
boktur. http://www.youtube.com/watch?v=FDRVROOWE5A
Sarışınlar, kara yağız ya da esmer kimselerden hoşlanır; fakat bu sonuncular evvelkileri nadiren tercih ederler. Bunun sebebi şudur: Sarı saç ve mavi göz, tür tipinden bir sapmadır ve tıpkı beyaz fare veya kır at gibi neredeyse bir anormallik oluşturur.
çakma olmadıkça sorun yok.
onlardan nefret ediyorum.
Esmerler tarafından hep bir adım önde olup kıskanılan kişilerdir.
türkiyedikeler fakedir.
Geceleri dağıtırlar.
turkiyedekiler bok sarisidir. yurtdisinda saf sari kafalari gorebilirsiniz. turkiyedekiler harbi kumral kalir onlarin yaninda.
Çakma deyip geçmek ne kadar kolay.
çakma sarışınlar genelde çirkin olurlar, hele kaş siyahsa aman aman , gerçek sarışınlar nasıl olur isteyen yazarlar dm.
benim de bizzat yaşadığım 'aptal sarışın' yakıştırmasına marus kalabilirler.
maruz kelimesini marus yazan tipleri de mevcuttur.
Klasik ortadoğu zevkiyle sık rastlanmadığı için ilgi gören asla bir esmer,kumral ve buğday olmayacak çiğ ten rengine sahip insan popülasyonu.
Ulan sarışın diyince neden kızlar geliyor aklınıza. Ben de sarışınım hem de erkeğim.
kıskanmadığım kişilerdir. :(
Eliniz nasır tuttu ulan, yazık be.
sarışın diye ne kadar çakma sarışın var toplamışın be
bende sarışınım ama doğal.
(bkz: estonyalı erkekler)

(img:#1066881)
Arkadaşlar fotoğraflara bakarken vicdan yapan sadece ben miyim yoksa başkaları da var mı?
Bir iddiaya göre tüm sarışın ve renkli gözlü kişiler karadeniz ve çevresinden yayılmıştır(türkiye,bulgaristan,rusya,gürcistan,romanya karadeniz kıyıları).