bugün

Belki uzakta olunan anneye, belki sevgiliye, belki de yakın hissedilen birine doyasıya sarılmak istemek. Lakin mesafelere boyun eğip yapamamak.
Dertleri paylasmanin en iyi yoludur. O yumusaklik ve samimiyet insanin duygularını dindirir. Bazen ailene sarilmak istersin ama buyumussundur, sevgiline sarilmak istersin ama yoktur ya da uzaktadir. sarilmak bu kadar zor olmamali.
sarılamamakla sonuçlanıyorsa yandığınızın resmidir. bir yolunu bulup, sarılın. dünyada bundan daha güzel sevgi ve enerji alışverişi yoktur.
Kime isteniyorsa gerçekleşemeyen istek. Sarılmak istiyorsan istediğinle kalıyor.
Zaten direkt sarılabileceğin biriyse istemeye gerek kalmıyor, istemiyorsun.
Biraz daha istersem kafam karışacak.
istendiği kişiye göre değişse de bu durum bazı anlarda kişi değildir önemli olan eylemdir. Bazen öyle çok istersiniz öyle çok ihtiyacınız olur ki şefkatle kollarını açan herhangi birine bile sarılmak isteyebilirsiniz. Sarılmak bu dünyada yapılabilecek en güzel eylem. Tabi benim tercihim bebeklere sarılmak. insana umut veriyor.
sarılınca sarılmasamda olurmuş bu eski sevgiliye ben dedirten kafa karıştırıcı durum .
önemli bir konudur. hep ''bir sarılsam bütün hasretim geçecek sanki denir''. özlem giderecek bir eylemdir. o anda ne oluyosa artık büyük bir rahatlamayla ohh kendime geldim dedirtir. anneye babaya sarılmayı çok isteriz. hele ayrı isek ayrı şehirler ülkelerdeysek bu istek tavan yapmıştır. (onların kokusu hiç kimsede yoktur ve olmayacaktır). arkadaşlarımıza da sarılırız ama hepsine değil. bazısına naber nasıl gidiyor diyip el uzatırız bazısına ooo canım ya kardeşim benim naber diye sarılırız. o iyi bir insandır. arkadaşların hemen hepsi iyidir de o bir başkadır candır o. o sebepten sarılırız. birde şöyle bir şey var sarılası gelmek diye bir durum. o an sarılma hissi geçmiyorsa içinizden karşınızdaki size sarılmak isterse itici gelebilir. öyle tokalaşmaya benzemez yani bazı şartların o an oluşmuş olması gerekir. hele bir de sevgiliye sarılmak vardır ki onun yeri de anne-baba sarılması gibi bambaşkadır. o çok değişiktir. herşey bitti zanneder ''yeniden doğdum'' ''yeniden başlıyorum yaşamaya'' gibi düşüncelere dalarsınız. verdiği haz inanılmaz güzeldir. köpeğinize, kedinize, peluş ayınıza, bebeğinize sarılırsınız. tamamen sevgi göstergesidir. yada kendini güvende hissetme durumudur bazı zamanlarda. sarılmak iyidir. bunu istemek buna ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. sarılabileceğiniz sevdiklerinizin, dostlarınızın olması dileğiyle.
Bazen çok fena beliren. Şuan olduğu gibi.

Çok değerli bir şeydir. En içten olmalıdır. Sarılın oğlum birbirinize.
Istiyorum ama sarılırken böyle bırakamıyorum sıkıyorum kabarıyorum tuhaf bir şeyler oluyor o yüzden kimse sarılmıyor.
Bazen kocaman bir boşluk ya da yalnızlık hissettiğinde birinin sana sıkı sıkı sarılıp güven vermesini istemek.
Ama 100 dolar daha vermek istememek. Fiziksek anlamda dokunma sarma sarılma hissinin açlığıının üst noktaya çıkması durumudur.
bir sevgi belirtisidir.

bütün dertleri bir kenara atabilecek bir eylemdir. kısa bir süre dahi olsa bunu sevdiğin insan'la yaşamaya değer...
Sarılmaktan ve öpülmekten hiç hoslanmam. Sevgilim de dahil buna.
Bu da teletabi gibi durmadan sarılmak istiyor.

Bir koala.
corona yüzünden olan sarılma, tokalaşma eksikliğinden kaynaklanan bir duygu.
görsel
Belki bir gün böyle... Kimbilir...
Çok insani bir istektir.
Ben yastığıma sarılıp gideriyorum bu isteğimi.