bugün

ayılınca pişman olunması muhtemel hadise.hele bir de eski sevgili telefonu açmamışsa yahut birgüzel kalaylamışsa içtiğine içeceğine pişman olur insan.
eğer eski sevgili yeni sevgilisiyle uzun uzun konuşuyorsa daha çok sarhoş olmanıza sebep olan durum.
içki burda bir bahane oluyor. özlem zaten tavan yapmış, boşluk doldurulamamışsa içsende içmesende o telefon açılıyor zaten. ama içki bazende eski sevgiliden gelebilecek terslemeye kalkan niteliği taşıyor. telefon kötü bir biçimde kapanırsa kız şöyle düşünsün diye içip içip te el atılır o telefona;
köpek herif dua etsin sarhoşluktan aramış yoksa ben ona neler derdim de.....
ha tersleme olmamışsa zaten ne düşündüğünün pek bir önemi kalmıyor, iki taraf da iyi anılardan bahsediyor sevinçten göze uyku girmiyor falan.
allah ın emri gibi bir şeydir. bir de arayıp konuşmaya cesaretin yoksa, gizliden arayıp sesini dinleme durumu vardır. o daha acıdır..
ertesi sabah ayılınca artık içkiyi bırakacağım dedirten hadise.
insan her zaman arıyorsa sürekli sarhoştur önermesini doğru kılan durumdur. ya da tam tersi.
aramak ya da msj atmak olarak da uygulanabilir o anda kişide bir anlık tatmin duygusu yaratsa da eğer bir insana dakikada 80 kez seni seviyorum denirse sabah uyanan kişide baş ağrısının yanında telefon kırığı da oluşturabilir.
Ayıkken gerçekleştiremediğiniz şeyi sarhoşken yapmaktır. Bazen güzel bazen tehlikelidir.
(bkz: O kız buraya gelecek!)
alkol sadece baş döndürür gideni değil gençler . nasihati ile yapmayacağınız eylem .
her gece bu olayın gerçekleşmesi için içtiğim ama hiç bir ilerleme kat edemediğim etkinlik.