bugün

Burnu hariç de lan.

Bir iddia.
hayır sadece perwoll siyah sihirle yıkandığı içindir.
anlam verilemeyendir.
allah cc güzel yarattığındandır .
bahtıda güzel olur inşallah .
O kadar Güzelse ben de yürürüm kerrigan ı.
Içi de Güzelse kanki olalım.
(bkz: seviyosan git öpüş bence)
(bkz: sarah sevişelimmi)
(bkz: babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi)
Ilgili kişinin buraya yazan kimseyi züklemeyeceği iddia. Öyle oluyo diyolaa 2015 lerde
sadece disiliginden dolayi adini gecirten bir beyin yoksunu sizin gozunuzde sozlugun guzellik seviyesini artiriyorsa bizim gozumuzde zeka seviyesini dusurmekte

gerci hayatindaki amaci testis dilleyip ilgi gormek olanlar icin zekaya gerek yok alan memnun satan memnun bizene amk.
güzel olmasına güzel de keşke daha dil bilgisi kurallarına uygun şekilde anlatılsaydı bu güzellik.

hayır yani ciddi bir konuya değiniliyor fakat cümlenin sonuna gelince gülesi geliyor insanın...
sarah'ı biraz tanırım.

diyeceği tek şey; (bkz: terörist seviciye am yok)

edit: iyileştirme.
Ben buldum arkadaşlar. Her sabah capri sun emikleyip üstünde zıplıyor böylece spor ve vitamin alma olayını bir arada gerçekleştirmiş oluyor. Seni gidi seni. Benden kaçar mi ehehhe.

Güzel olmak için capri sun için.
turk erkeginin abaza oldugundan.

kiz 21 yasinda agir makyaji ve sac rengi 40 gibi gosteriyor. ustelik gozler lens...
Facebooktan ordan burdan aldığı resmi profiline koymasından gelen güzelliktir.malları abazaları kendine aşık eder. Fake hesabı Titanik bilmemneden kendine methiyeler düzer..
Belki guzel olmaya bilir ama hepinizi buraya toplamakta usta.
ulan benim için hic beyle basliklar acilmadi..
bacım gözüyle bakıyorum. öyle bakınca güzel oluyor. alıcı gözüyle bakınca daha güzel geliyor gözüme.
Güzel yaratılmış iste.
Titanik filmindeki batan geminin pompaladığı güzelliktir.ikiside kendi nicki olabilir Harun abi gülüyordur kıs kıs abazalara.
Mükemmel eyeliner çekmiş ablamızın güzelliğidir. Eğer harun değilsen bana da öğret ya.
Bilmiyorum ben de kendisine soruyorum. Neden ablacığım neden, bizim payımızı neden aldın. Biz güzel olamayacak mıyız. Günah değil mi yaptığın. Tamam belki gözlerim benziyor olabilir ama sadece bu kadar. Zalım seni.

Neyse saçmaladım bb.
Çok zeki bir adam bu başlığı açan. Soru sorar gibi yapıp normal cümle kurarak akılları karıştırıyor ve tipine tükürdüğüm bir kişiyi güzel algılamamıza sebep oluyor. Zekalısın ama amele olmayı seçen arkadaş sensin değil mi?
ben güzele güzel demem güzeli makyajsız görmedikçe.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar