bugün

şerefsizlik başka bişey değil.
Mika raun gibi lan bu yakında meme yaptırırsa görürsünüz.
Olum harbi benim yakışıklılığım ile neden taşşak geçiyorsunuz lan, olum biraz olsun erkekliğiniz varsa, özgüveniniz varsa sizde atın bir resimde hak vereyim bu arkadaşlara, ama nafile sizde cesaretin bir harfi yok, sahte profillerin arkasına saklanarak yazmaya devam tabi. Ulan hiçbirşey yapamıyorsunuz 007 abiniz gibi gözlüklü bir foto paylaşın lan bari, adam delikanlı en azından gözlüklüde olsa tipi şekli görülüyor.
Bir insan tipsiz, çirkin, antipatik diye dalga geçmek gerekmez.
Hayatınızda şöyle yakışıklı bir erkekmi gördünüz lan hiç faydasızlar.

görsel
görsel
Birinin görüntüsü ile alay eden zeka özürlüdür.
Arkadaşlar kimse kimsenin dış görünüşüyle dalga geçmiyor.

Gidip önce kadın fotoğrafları araklayıp sonra bu aslında benim deyip erkek fotoğrafı paylaşırsanız sizi de rencide ederim.
Sarı civ civ Allah aşkına söyle ben çirkinmiyim ya bunlar beni çekemiyorlar bence.
görsel
Beni çekemeyen erkeklerinde fotolarını görmek isteriz, tabi varsa o kadar cesaretiniz.
görsel
Sadece size bu şekilde gülüyorum, hasımsız saraca düşmanları sizi.
Sinsi gülüyor sakıncalı bir durum.
Korkma canım, benden size zarar gelmez.

görsel
Sizin içinizdeki cesaret benim gülüşümdeki asalet kadar olamaz.

görsel
Saraca Pamir Pekin gibi adamdır, kıskançlık ve haset bunlarınki, başka birşey değil yani, adama daha iyisi varsa foto at diyorum, öyle bozulup kalıyor.
Tamam birader tipini sikeyim atma yeter aq.
Sen benimle nasıl konuşuyorsun oğlum öyle hayırdır olum. Tipini sikeyim felan hayırmı olum, Terbiyeni takıl arkadaşım.
Adama laf sokup durdunuz, adam faceapp efekti koyup paylaşıyor *

Adamı un kurabiyesine çevirmeye utanmıyor musunuz, hasımsız saraca düşmanlahahajah *
Allah im sana geliyorum. Geldim. Evet şimdi dönüyorum. Evet
Allahın saraca düşmanları sizi.
Bu eksi rüyalara ne oluyorsa artık saraca 'nın ismini duyunca saraca başlığında bitiyor hep, aşıksan söyle kızım çekinme.
Olum sen erdalsın ya…

görsel
Aklim buz gibi yanına kostu işte adam bu, gerçekleri söyleyeni dokuz köyden kovarlar, valla şimdi bunlar senide hedef alırlar bu sözlükte , malum saraca düşmanı çok fazla yazar görünümlü yaratık var çünkü.
müzmin yalancı, neymiş otomobil bilgisi giriyormuş,girdiklerini biraz okudum bir halta yaramayan bilgiler.

üstüne hem çirkin hem sapık.

bik bik denen erkek yazara sarkıyor, 31'den başı dönmüş.
bunun sonu ankara-eskişehir yolunda travesti olarak biter.

kırolara malzeme.

travesti dedik sazan atlar türk düşmanı din düşmanı diye saldırır.

tipsiz.
Hüsamettin sana bir siktirgit artık demek istiyorum ama anlamazsın, sende o kapasite yok arkadaşım.
güncel Önemli Başlıklar