bugün

buradan bik bik 'e olan aşkımı ve sevgimi belirtmek isterim, senden hoşlandığımı haykırmak istiyorum artık, içine at at nereye kadar.
aramızı yapacak olan bir yazar yokmu lan.
artık beraber amerika'ya fransa'ya tatile gidersiniz , düğününüzü de kanarya adalarında yaparsınız.

saraca'da palavra çok,yarın fotoşopları atar sözlüğe .

kırşehir hanzosu ..

kız saraca hadi türk düşmanı koko hüsam ,de ..

çirkinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !!!!
bik bik sana sıçtığı boku vermez.
Bik bik gardaşım döver vallahi.
Yalnız hatunun bahtı benimkinden bile karaymış ona çok üzüldüm..
Sarağğca kusura bakma gadın olarak mı yürüyorsun erko olarak mı? Gerçi hiç biri olarak giderin yok ama ajsjdl. Neyse fotoğraflarını yürüttüklerine Allah sabırlar versin. Kafir cinnin şansı daha yüksek.
Bik bik ne oldu bu iş hshshs.
Saraca'nın çaylaklığı bitmiş..
bu ilişki saracayı yedi bitirdi amk.
Bik bik sevmez öyle işleri . Tapuları götürüp Gidip isteyecen
Yeni çaylaklık' tan çıktım beni gündeme taşımayın lütfen, Güldük eğlendik geçti gitti işte. Bir hafta çaylaklık cezası yedim arkadaşlar.
Birazdan bik bik gelip vericek küfrü az kaldı.
Kafir seni hiç affetmeyeceğim. Sırf senden 10 yaş büyüğüm olmaz çocuk mu büyüteceğim dedim diye hortlattın başlığı deme? Yazık hiç yakışmadı.
Kafir noldu o iş ehehe.
Ben erkeğim kardeşim, bik biki bilmiyorum ama herhalde bayandır kendisi , başlığı hortlatıp kızı rahatsız etmeyin.

görsel
Yav hele tipe.
Queen ravenna seni tanımam etmem, tipim dikkatini çektiğine göre bayansın galiba.
Tipin dikkatimi çekti çünkü insanım, daha önce hiç böyle bir varlık görmemiştim wheheh.
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, bana insanlık dersi verme, seni çok kötü bozarım, benim ile ağız yarışına giremezsin Queen.
Yalnız damat bey çok haşin vede gaddar bakıyor, bi o kadar da çapkın gibisinden.

iki tarafında yaşı geçmeden bi an önce vuslata ermeleri gerek.

Yazarlık yapmaya mı geldik ayol, kalk iki dönelim de kurtlarımız dökülsün. Rinnaa rinnaaa...
görsel
Gülmesinide biliriz yaşım oldu 32 hala kısmetimi bekliyorum, yıldıza hasret Leyla gibi adeta, benim gönülçelenim kim acaba, nasip kısmet meselesi biraz.
hayırlı olsun kardeşim. kız pardon karı biraz evde kalmış ama sevdiysen bu karıyı alacam sana. zorlamaya devam . naz yapıyor bırakma peşini kardeşim.
Azgın köpek sen Çağla’yı aramaya devam et karışma millete.
Tamam al senin olsun ya ben yargıdaki Ilgaz’dan hoşlanıyorum.
Kaan urgancıoğlu evli ama bak, oda boğa burcuymuş aynı benim gibi.