bugün

ne ağzından mı öpmüş?
Bi daha bu başlığı hortlatan olursa topu inşaata kaçsın.
görsel
sizlere gülüyorum sadece, bik biki'de rahat bırakın, kendimide sol başlıklar' da görmek istemiyorum artık.
Bik bik'in bundan haberi var mı falan.

Swh...
Bik bik Ayak 42 numara deyince saraca değişti.
Ayağı 42 ise nah bu kadar vardır

görsel
Bik bik adına sevindim ;)
Tamam güldünüz eğlendiniz uzatmayın artık, bik biki ne tanırım nede bir konuşmuşluğumuz vardır, kızıda rahatsız etmeyin artık, herşeyi tadında bırakın.
saraca ile yalnızca mamak maymunları ilişkiye girer o tiple, birde memleket kırşehir maymun bile kaçar.

kendi yazdığına göre sakso meraklısı imiş.

aman uzak durun ..
Ne oldu o iş?

Ah be bikbik saraca seni kimseye yar etmez, evet...
Siktiniz sozlugu eylediniz viran.
Bu ne oglum.
Yazarlar arasi dedikodular ne böyle.
Bu bik bik erkek la bence.
Saraca bizi vurur,evet..
Tamam kızı rahatsız etmeyin artık, güldük eğlendik bitti, uzatmaya gerek yok.
görsel
Kaan urgancıoğlu evli ama bak, oda boğa burcuymuş aynı benim gibi.
Tamam al senin olsun ya ben yargıdaki Ilgaz’dan hoşlanıyorum.
Azgın köpek sen Çağla’yı aramaya devam et karışma millete.
hayırlı olsun kardeşim. kız pardon karı biraz evde kalmış ama sevdiysen bu karıyı alacam sana. zorlamaya devam . naz yapıyor bırakma peşini kardeşim.
görsel
Gülmesinide biliriz yaşım oldu 32 hala kısmetimi bekliyorum, yıldıza hasret Leyla gibi adeta, benim gönülçelenim kim acaba, nasip kısmet meselesi biraz.
Yalnız damat bey çok haşin vede gaddar bakıyor, bi o kadar da çapkın gibisinden.

iki tarafında yaşı geçmeden bi an önce vuslata ermeleri gerek.

Yazarlık yapmaya mı geldik ayol, kalk iki dönelim de kurtlarımız dökülsün. Rinnaa rinnaaa...
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, bana insanlık dersi verme, seni çok kötü bozarım, benim ile ağız yarışına giremezsin Queen.
Tipin dikkatimi çekti çünkü insanım, daha önce hiç böyle bir varlık görmemiştim wheheh.
Queen ravenna seni tanımam etmem, tipim dikkatini çektiğine göre bayansın galiba.
Yav hele tipe.
Ben erkeğim kardeşim, bik biki bilmiyorum ama herhalde bayandır kendisi , başlığı hortlatıp kızı rahatsız etmeyin.

görsel