bugün

bilmiyorum bir tek bana mı çekici geliyor, mesela müzik,resim, heykeltraş yada fotoğraf sanatcısı olsun, bu tarz işlerle uğraşan kadınlar hep bakımlı,zayıf ve güzel oluyorlar ayrıca çok da iyi seviştiklerinide düşünüyorum.
karizmatik kadınlardır, az bulunurlar bulunduğunda bırakılmaması gerekir. tabii buna boya tenekelerini tuvale fırlatıp da sanatçı olduğu düşünen cihangirli kızlar dahil değildir.
Profesyonel olarak ilgilenmese de özellikle görsel sanatlara ilgi duymak kadına çekicilik ve entelektüel imaj katar. Bir de görsel sanatlara ilgi duyan kadınlar hep zayıf ve zarif oluyor nedense.
görsel
aldatıyorlar.
sanatla ilgilenmek insanın içini açıyor. bir kere kadın erkek fark etmez. orası başka ruh. benim bir kız arkadaşım vardı. bir anda sanata yöneldi kimse onun neden bir anda u dönüşü yaptığını anlamadı. sonra arkadaşım kredi çekti bir çok bankaya başvurdu en sonunda ziraat bankasından kredi çekti. derken bir iş yeri açtı. yaptığı eserleri orada satıyor yanına da bir sürü sanat alternatifi buldu. yetmedi yerini büyüttü yaptığı sanatların eğitimini verdi. 50 bin liraya çektiği kredi şu an ona ayda kazancının iki üç katını getirdi. ben asla risk alamazdım ama o almış vay be. gerçekten kadın aklı başka bir şey.
Sanatın verdiği entelektüel duruştur bu. Erkeklerede kadınlarada sanata yakınlık durumu bu havayı katar.