bugün

suriye'nin resmi haber ajansıdır.
türkçe yayında yapan suriye nin haber ajansıdır.

http://www.sana.sy/tur/339/index.htm
şu an itibari ile türkiye'den internet erişimi engellenen haber ajansı.
sen zamirinin yaklaşma halidir. çekim eki alırken kökte değişiklik olmuştur.
doymuş veya doğmamış yağ oranı ile ilgili hiçbir propaganda yapmadan her eve girebilmiş margarin. sana yağı denirdi, mamule adını vererek.
günlük hayatta margarin kelimesinin neredeyse hiç kullanılmamasını sağlayan margarin markası.

- bir paket sana yağı verir misiniz?
(bkz: abd büyükelçiliği ne saldırı)

http://www.incanews.com/m...d-buyukelciligine-saldiri
eski soy adım.
yeni reklam filminde lenka'nın everything's okay şarkısına türkçe sözler yazıp reklam müziği olarak kullandığını az önce fark ettiğim margarin markası.

lenka hayranı şahsıma hakaret gibi gelmiştir efendim, sevdiğimiz şarkıları mahvetmeyin gözünüzü seveyim.
birçok lokantanın ucuz olduğu için kullandığı sağlıksız yağdır.
görsel

Bir nesli böyle hasta ettiler ...

"EKMEĞiNE MARGARiN SÜRÜP YiYEN BiR NESiL, ŞiMDi KALP DAMAR HASTAsı OLDU."

》 Prof.Dr. Ahmet Rasim Kucukusta.
hiç yemedigim pasta börekte kullanilan bir cesit sagliksiz yagdir. kolestrolü yükselttigine inaniyorum. kalp damarlarini adeta tipa gibi tikiyor insan yerken bile rahatsiz oluyor. tercihen degisebilir severek yiyen insanlar gormustur bu gozler.
Suriye Arap Haber Ajansı.

Şu an haseke, kamışlı yöresinde Suriye Devlet Ordusu ile PYD arasındaki çatışmaları haber yapmaktadır.

Rakka, Kamışlı ve Haseke'de Arap aşiretlerinin başını çektiği "Ne PYD, ne Amerika, ne de Türkiye'yi istiyoruz. Esad ve Suriye Ordusunu istiyoruz." şeklinde düzenledikleri geniş çaplı protestolara da haberlerde yer vermektedir.

Tabi bu haber ajansı Türkiye'de yasaklıdır. Satılık medyamız da bu haberleri yansıtacak gibi görünmüyor.
Bir mesajin yerle bir ettigini bir insanı,
Ve bir mesajın nasıl ayağa kaldırdığını
Yıkılmış bir insanı
Bir mesajinla öğrendim.
Sıcacık bir mesajın alfaden sepettir
En güzel çiçeklerden.
içten bir gülüşün,
Çok daha güzel kokar bana
Mis kokulu kardelenlerden.

2 Aralık Cuma.