bugün

kız yalandan sevse erkek için daha kötüdür. Ayrıca hiçbir kız ağlayan erkekle muhattap dahi olmaz.
gerekçeleri olabilir. zamanında aldatılmıştır ya da kötü bir davranışa maruz kalmıştır. o da belki içinden acı çekmektedir. ama affetmeyi başaramamıştır. damardan girdim he.
demek ki sevmiyormuş, bunu gösterir.
zor ise sev ama sevmiyorsa zorlama (mevlana).
Gerçekten sevdiği, değer verdiği sevgilisi olan kızdır. Sevdiği adamı bırakması beklenmeyecektir herhalde?
sevmiyordur, bu kadar net.
Bu erkekle anında ikili ilişkiye geçip, mendillerini paylaşma, gözyaşları bereketinde bir aşka adım atması önerisini sunma gereği duyacağım hain kızdır.
eğer en ufak bir şey bile hissetmiyorsa ona karşı doğruyu yapıyordur.
asla yapılmaması gereken davranıştır. ağla oğlum ağla. ezdir kendini. götünü kaldır, sonra oynasın seninle kedinin fareyle oynadığı gibi. kendilerini taylor swift zanneden kızlarımıza bir mertebe de sen vermiş ol.
günümüzde rastlanması çok çok nadir durumdur. ne erkek bir kız için ağlar, nede kendisi için ağlayan erkeği reddeden kız.
ağlayan erkek sevmiyordur.
başkasını seven veya ağlayanı sevmeyen kızdır. sevseydi, ağlama canım derdi.
(bkz: çok aşığın var diyorlar) *
sana çok aşığım nedir arkadaş ya.
'gavur herhalde bu..' dedirten kız tipi.
Sevgisini yitirmiş, güzellik arayan kızdır. Bu tür kızlar aşktan çok popülerlik arar.
e o aşık değildir demek ki. ben sana layık bir kız değilim diyebilir de.
bir erkek ağlıyorsa kız o erkeğin kalbine girmiş demektir dağılalım.
oysa ne sacmadir cikmak kelimesi.
o erkeğin cepte kalacağını bildiği için başkalarını da denemek isteyen kızdır. diğerlerinde aradığını bulamadığı takdirde aşık erkeğe geri dönecektir.
şerefsizdir.

o çocuk aradan bir süre geçince kendine de gülecektir zaten amk. bir silsen gözyaşını çık demiyorum, sev demiyorum ama bu kadar da olmaz ki amk.

noluyo lan bana. duygulandım allahsız kadın.
karakteri kağıt helvadan yapılmış, haysiyeti leblebi tozuna bandırılmış olan kızdır.

--spoiler--
adam gibi sevmekten soğutur insanı, o adamın karşısına çıkan kızların vay haline...
--spoiler--
nazı pekiştirilmiş olan kızdır.
kro ve kültürsüz erkeği reddetmiştir. doğru olan da budur.
geldi yine tipini.
tarihin en eski kuralını - kaçan kovalanır - unutmuş olan erkeği acımasızca silip atan kızdır.