bugün

bi akşam yemeğe gel deyip makarnayı dayayacak kızdır. evlenilmemeli.
sen de anlamamışsan kız napsın?
dogumgunu hediyesi diye eve karpuzla gelen adamlarin kacirmamasi gereken kiz.
(bkz: bisküvili pasta)
tatlıdır nihayetinde, dondurma almasından iyidir.
çocuk olduğunuzu ima etmek isteyen kızdır.

Yani demek istiyor ki, sen beni s.kemezsin, sen ancak puding yer 31 çekersin, siktir git lan buradan demek istiyordur.
peki ne yapacaksınız?
pudingi kızın kafasından aşağıya dökün, tam böyle alt kısımlara inerken başlayın dil darbeleri atmaya.
Ne olduğunu anlamaya fırsat vermeden ırzına geçin o kahpenin.
annesinin babasına "sana çocuk yaptım" sürprizini kendisi tekrarlamadan evvel erkeğini uyaran iyi kızdır, evlenmeyin bu kızla, pudingi hazır sütten yapan bu hatun çocuğu da sütçüden yapar, su karışır evladınıza canınız yanar.
bunu gören gözler bunu da gördü:

(bkz: sana yemek yaptım deyip makarna getiren kız)

uzak durulması gereken kızdır.
nasıl olsa ayrılacağız , şimdi buna tatlı yapmakla mı uğraşayım! çikolata mı alsam yok en iyisi puding yapıyım da sevinsin garibim diyen kızdır.
(bkz: erkeklerin annesi gibi birini araması)
her ne kadar beklentiyi karşılayamamış olsa da senin elinden zehir olsa yerim diyen sevgilisi için düşünüp emek verip zaman harcayıp belki baklavalar börekler yapamasak da elimizden bunu yapmak gelir diyerek puding yapmış düşünceli kızdır.
biraz daha üzerinde çalışarak kendini ustalaştırabilir. olsun sizi düşünüp puding yapması da iyidir. değerini bilmek gerekir.
Buna da sükür deyip yumunulasi kizdir.
sana şerbetli tatli yaptim dememisse hakli kizdir.

Sütlü tatlı yaptim derse de sütlü nuriyeyi akla getirip hayal kirikligina ugratir.
Puding tuzlu mu?
Adolesan çağ'ını daha atlatamamış infantilstir, gerçi çağlar bir nefeste geçiyorken, gökyüzü dediğin sönmüş yıldızlardan ibaret.
Sütlü tatlıları şerbetli tatlılara nazaran, daha çok sevdiğim için belkide ileride sevgilim olacak kızdır. Eee kız düşünmüş, uğraşmış tabii orası da ayrı konu.
en azından emek vermiştir.
masumdur anası suçlu ögretememiş.
Ben de böylesini istiyorum arkadaşım en azından puding yaptın senin için desin var olsun , böyle bir şey böyle bir insan olsun . Ama o bana börek yaptı hem de patatesli en sevdiğimden olley beee.
ne olmuş puding yaptıysa. uğraşmış yapmış eline sağlık diyeceğinize eleştiriyorsanız siz kıymet bilmiyorsunuz. belki o an vakti yoktu elinden sadece o geldi belki de başka tatlı yapmayı bilmiyor, olsun her halükarda ileride daha iyisini elbet yapar. kıymet bilin az nankörlük yapmayın
En azından sana tatlı niyetiyle başlayıp puding yapan biri var yeğen. ...
erkeğin büyük beklentiye girmemesini baştan belirten kız.
destekli sütyen takıyordur.
Bayram zamanı baklavayı hazır alıyordur.