bugün

Adeta ülkeye virüsü samsun pompalar bir hale gelmiş ve hatta kırmızı renge bürünse kesmez bir hal almıştır.

Sevgili samsunlular ne yapıyorsunuz?
Zirve yapan tüm illerin oranı 250-300 bandında iken samsun 509.
görsel
Samsunda covid mecidiye caddesinden yayiliyor. Net bilgi yayalım.
Konyalı bilim adamları tarafından mutlaka incelenmelidir.

Yahu sen Samsun' sun, istanbul değilsin, Ankara değilsin, bi sakin ol.

Atem tutem ben seni, şekere katem ben seni deyip covid19 mu kaşıklıyorlar, anlamadık ki!?
Bizim buralarda cenaze olunca , hasta olunca ziyarete gidiliyor. Yanı gülsek mi ağlasak mi. Geçen duydum bir yaşlı adam akrabalara hanımının vefat ettiğini ve koronadan vefat ettiğini söylediği halde akrabaları toplanıp gitmiş. Ve sonra bir sürü yeni vaka ve iki ölüm daha gerçekleşmiş. Artık savunulacak bir tarafımız kalmadı. Bizi izole edin. Karantinaya alın. Ne diyelim.
https://t24.com.tr/amp/ha...__twitter_impression=true
Şaşırtmayan durum. Samsun’dan bugüne kadar hayırlı bir tek 19 Mayıs’ta bir yiğit çıktı onun harici hayrını görmedik. Evet.
Samsun bu aralar beni hiç şaşırtmıyor .
Şaşırdım mı?
Hayır.
Bu samsunluların çoğu böyle, kimseyi sallamıyorlar. Etrafımdakileri sürekli uyarıyorum sanki bana inat buluşup gün yapıyorlar. Savunmaları da; biz dikkat ediyoruz!
"Atakum sahile akalım mı ?" Sorusunu soran yalnızca samsunlular değil 3 saat uzaklıktaki çevre ilden gelen götü boklular ve dahili arap tayfası coşturuyor mübarek.
Acaba birbirlerinin suratlarına mı hapşuruyorlar, kapı tokmağı mı yalıyorlar? Bu nasıl bir orandır?