bugün

Bulundugunda kaybetmesi cok ama cok uzucu olur. Hayir, bir arkadasim.
bugünlerde beni delisiye leyla eden dusuncedir. yok mu beni gerçekten ben olduğum için seven, ön yargisi olmayan, kavga edilse bile barisabilecegine güvendiğim birisi..
vardı ama artık yok. karşıma çıkar mı ya da ne zaman çıkar bilemem.
sadece kendinde hissettiğin anlamsız boşluğu doldurmak için uydurduğun bir saçmalık kaybettiğin bişey yok dostum sen kendine ve hayattan alacağın zevke bak eksikliğin bir parça bilgelik ve bir tutam tecrübe emin ol bunlar boş ayaklar sen kendi zevklerine ve yapmak istediklerine bak eksiklik olarak görme vede yanılsamaya uğrama.
Muzaffer alper'in "bir kadının erkeği olmak istemiştim" şiirinde güzelce betimlediği gerçek aşktr.sanırım çoğu erkeğin hayalini de sözcüklere dökmüş abimiz.ama bir yandan da düşününce , yazılan şiirlerin şarkıların çoğunun aslında özlenilen istenen ya da sevilen insanın kara kaşına,gözüne , bal dudağna , bülbül sesine falan filan olan hayranlığındn bahsediliyor. ama gerçek aşk nedensiz sevmek değil midir aslında.yani karagözlerine aşık oldugunuz dilber birgün gözlerini kaybederse aşkınız mı bitecektir. kısacası birini seviyorsanız ve o kişi ''beni neden seviyorsun'' diye soru sorduğunda cevabını verememektir gerçek aşk aslında.
Böyle bir günde

(bkz: derdini sikeyim butonu)