bugün

(bkz: canım benim ya)

yirim ben onu..
dolgun meme ve kalçalarına hasta olduğun güzellik tanrıçası.
(bkz: ve tanrı kadını yarattı)
''ya bi bırak ablacım'' demek istiyorum buradan kendisine.

elinde piton mis gibi dans ediyosun cicisin hoşsun.gittiğin masa iyi hoş da o masada clooney varken gidip tarantino'ya kur yapmak neden? cin çarpmışa dönüşürsün işte ondan sonra amk. lütfen mantıklı olalım salma'cığım lütfen ama!
(bkz: from dusk till dawn)
görsel
salma hayek e, çirkin diyenler. From Dusk Till Dawn filminde ki, yılanla yaptığı dans sahnesini izlesinler.
anladığım kadarıyla memesi var.
çok osurması nedeniyle babası ona salma ismini koymuştur.
kaynak: götü
bodur tavuk her dem piliç...

http://www.tumturk.com/20...%B3-premiere-in-new-york/
Nedense sevdiğim her hatunda ona benzer bir yan bulduğum güzeller güzeli hatun...
(bkz: ayak)
fhm taiwan'ın 2001 yılında yaptığı en seksi 100 kadın sıralamasında 8. olmuştur.
49 yaşında olduğu kabullenemeyecek kadar bakımlı ve diri olan kadın.
Fiziği harika lakin yüzü çok erkeksi.
Biraz daha geç gelseydi dünyaya kimselere bırakmayacağım kadındı.
Boyu 157 cmdir.
Evinde 50 hayvan besleyen bayan.
çok sakin yapılı bir kadın.

görsel
anasının karnında 5 dk daha kalsa meme olarak doğabilirmiş.
tam 48 yaşındadır.

görsel
Esmeralda,çok beğendiğim bi ablamız, dolu bir güzellik,makyajsız hali bile bir çok makyajlıya taş çıkartır
memesini gören inekler ağlıyor.
babası lübnanlı annesi meksikalı olan hollywood aktrisi. 1966 doğumlu olmasına rağmen hala güzel olmayı başarabilen salma hayek, * bünyesinde gucci, balenciaga, yves saint laurent, alexander mcqueen gibi kallavi markalari barindiran ppr sirketinin ceo'su ilen evlidir. * bir 20 yıla kadar da yaşlanma konusunda ilerleme katedeceğini düşünmüyorum.
Ben bu kadını hep Türk sanıyordum isminden dolayı. Ünlü olmuş turkiyeye hiç gelmiyor insan büyüdüğü yeri hiç unutur mu diyordum. Yıllar sonra öğrendim olmadığını. Boşuna gunahını almışım.
aksanı gerçekten çok hoş ..

görsel